UA
RU

Девід Бекхем і Hugo Boss оголосили про стратегічне партнерство

Компанія Hugo Boss і Девід Бекхем оголосили про стратегічне партнерство і дизайнерську співпрацю. Разом вони створюватимуть чоловічі колекції одягу. 

Девід Бекхем і Hugo Boss оголосили про стратегічне партнерство-Фото 1

Hugo Boss і Девід Бекхем співпрацюватимуть разом. Сьогодні вони оголосили про стратегічне партнерство у сфері дизайну. Девід Бекхем розвиватиме напрямок Boss Menswear. Для німецького бренда така масштабна співпраця стала першою у своєму роді. Як зазначили у компанії, це забезпечить створення інноваційних та захоплюючих моделей, які відображатимуть стиль і естетичні цінності Девіда Бекхема та Boss. А також будуть привабливими для широкої глобальної аудиторії.

Девід Бекхем і Hugo Boss оголосили про стратегічне партнерство-Фото 2

«Девід Бекхем — справжня світова ікона як у спорті, так і в моді. Завдяки своєму виразному підприємницькому духу та автентичній пристрасті до моди він ідеально втілює цінності нашого бренда Boss. Ми з нетерпінням чекаємо появи перших колекцій», — розповів генеральний директор Hugo Boss Даніель Грідер.

Девід Бекхем і Hugo Boss оголосили про стратегічне партнерство-Фото 3

Девід Бекхем також прокоментував новину:

«Протягом останніх кількох років я хотів приділяти більше часу дизайну та моді. Але хотів бути впевненим у тому, що співпрацюю з брендом і командою, які могли б створити щось справді глобальне та вражаюче. Мені дуже сподобалася співпраця з Boss. І я був вражений амбіціями, креативністю та прагненням досконалості команди. Я з нетерпінням чекаю можливості поділитися тим, над чим ми працювали. Включно з кампанією Осінь-Зима 2024 — першим кроком у нашому довгостроковому партнерстві».

Стратегічне партнерство включатиме капсульні та сезонні колекції, які розроблятиме Девід Бекхем. Колекції втілюватимуть його фірмовий стиль, а також досконалість і якість модного бренда Boss. Партнери зосередяться на формальному та повсякденному чоловічому одязі. Першу колекцію покажуть у сезоні Весна-Літо 2025. А вже цього року Девід Бекхем з’явиться у рекламній кампанії сезону Осінь-Зима.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Hugo Boss

Читайте також: ХАЙДЕР АКЕРМАНН СТАВ ПЕРШИМ КРЕАТИВНИМ ДИРЕКТОРОМ CANADA GOOSE

Статьи по теме