UA
RU

Ділитися, щоб бути ближче: нова колекція унісекс-піжам від ROOMMATE

Редагувати переклад

Український бренд ROOMMATE, місією якого є розвиток культури домашнього одягу, презентує свою третю колекцію, яка багато в чому є для бренду першою.

Ділитися, щоб бути ближче: нова колекція унісекс-піжам від ROOMMATE-Фото 1

«Ми дуже подорослішали за останній час, тому те, що вийшло — оновлений погляд на бренд. Ми стали ще більше піклуватися про якість і дрібниці, адже чудово зрозуміли, що вони грають велике значення», — коментує засновниця бренду Ксенія Тарнопольська.

 

Основним інсайтом колекції стало те, що кожна дівчина хоча б раз у житті позичила домашній одяг у свого хлопця. В одязі наших чоловіків ми часто почуваємося особливо захищеними і сексуальними. Спираючись на це, команда ROOMMATE розробила сім домашніх комплектів, п’ять із яких пасуватимуть як хлопцям, так і дівчатам. Це речі, якими можна мінятися, які можна позичати і носити по черзі. Це одяг, який має об’єднувати і зближувати пари у цей складний період.

Ділитися, щоб бути ближче: нова колекція унісекс-піжам від ROOMMATE-Фото 2

«Про чоловіків у контексті домашнього одягу чомусь постійно забувають, тому ми вирішили виправити цю прикрість. Вони також потребують комфорту та естетики», — каже Тарнопольська. 

 

Для основи колекції бренд обрав приглушені та пастельні тони. Яскравість і колір простежуються лише в двох моделях: піжамі з квітковим принтом і піжамі в клітинку, які передбачаються, як костюми для святкування Нового року.

Ділитися, щоб бути ближче: нова колекція унісекс-піжам від ROOMMATE-Фото 3

Розробка і виготовлення колекції під час війни — непроста задача для бренду. Виробництво і більшість команди ROOMMATE перебуває в Україні, тканину замовляли з Італії, фурнітуру шукали по всій Європі через дефіцит необхідних елементів в Україні. Засновниця бренду Ксенія Тарнопольська розповідає, що труднощі спіткали команду на кожному етапі: від логістики до виробництва, де постійно зникало світло. Інколи кравчині могли працювати лише дві години на добу.

Ділитися, щоб бути ближче: нова колекція унісекс-піжам від ROOMMATE-Фото 4

Загальна концепція бренду лишилася сталою — вона про затишок і естетику вдома. Усі шви на одязі є закритими, а тканини — м‘якими і в переважній більшості натуральними. ROOMMATE продовжує дарувати відчуття комфорту і прагне навчити по-новому ставитися до домашнього одягу.