UA
  RU

  Українські дизайнери в війну: Anna Yakovenko

  24-го лютого Анна Яковенко прокинулась від вибухів. Сьогодні співробітники харківського бренду ANNA YAKOVENKO працюють в різних містах України. Як бренд переформатував виробництво в умовах війни, як допомагає ЗСУ та будує плани на майбутнє розповіла його засновниця.
  Anna Yakovenko

  Фото: instagram/annayakovenko

  «Мабуть, ми, як і мільйони людей не вірили і не могли в таке повірити, тому у нас не було плану», — починає свою історію про війну Анна Яковенко. Вона, як і мільйони українців мала власне життя, плани щодо розвитку бізнесу та мрії, трішки глобальніші за мирне небо над головою, але 24-те лютого назавжди змінило її життя. День до війни вона чудово пам’ятає: «Ми з радістю, як завжди, відпрацювали, набудували плани по розвитку бренду, склали план на завтра по відправці весняної колекції нашим партнерам. Антикризовоого плану не було. Ми будували лише плани розвитку». Але вже наступного дня Анна прокинулася в рідному Харкові від вибухів. Незважаючи на те, якою несподіваністю стало чути такі страшні та ще невідомі доти звуки, дизайнерка швидко зібрала себе докупи та написала в робочі чати, що сьогодні до шоуруму йти, напевно вже не доведеться.


  «Кожен член нашої команди готовий відбудовувати державу і підтримувати економіку, і працювати на розвиток нашої Країни і нашого  бренду в нашій Державі. Зараз ми разом як ніколи.» 

  «Наразі ми, власники і усі наші співробітники з Києва і Харкова в Україні зі своїми родинами у різних регіонах. І кожного дня ми всі спілкуємося і підтримуємо один одного. Усі віримо дуже в перемогу України усією командою, три рази на день у нас зв’язок в робочому чаті один з одним», — страшні події, як би там не було, завжди лише роблять команду більш об’єднаною — так само сталося і з командою бренду Анни. «Ми тримаємо оптимістичний настрій, не дозволяємо собі і своїм близьким занепадати духом, підбадьорюємо один одного кожного дня і кожну секунду. Віримо тільки у перемогу, хочемо повернутися у рідні міста, до рідного виробництва, у наші шоуруми. Кожен член нашої команди готовий відбудовувати державу і підтримувати економіку, і працювати на розвиток нашої Країни і нашого  бренду в нашій Державі. Зараз ми разом як ніколи». 


  Anna Yakovenko 4

  Фото: instagram/annayakovenko

  І дійсно, в усіх містах України де зараз лунають нещадні вибухи, де закладають пам’ятники та постаменти мішками з піском, де намагається врятувати улюблених тварин та навіть рослинки — всі готові мужньо та стійко захищати улюблені міста і виходити відбудовувати їх разом, адже зараз, місто відчуваєш начебто це твоя дитина, якій потрібні допомога та любов. Як найрідніша істота у світі, за якою ті, кому довелося поїхати тяжко сумують: «Зараз у нас немає доступу до нашого  виробництва і наших шоурумів в Харкові та Києві, але нам вдалося, дякуючи нашим співробітникам, які залишилися у Харкові, вивезти наш склад у більш безпечне місце в Україні, це більше 400 речей. Тому зараз ми відновили роботу і продаємо наші речі по Україні і за кордон онлайн, через сторінку інстаграм ANNA YAKOVENKO і наш сайт annayakovenko.com зі знижкою -40% і 10% перераховуємо нашим ЗСУ.

  «Для нас зараз дуже важливо підтримувати економіку нашої держави та допомагати ЗСУ, на скільки це в наших силах. Також таким чином, ми підтримуємо наш бренд, наших людей. Також частину речей, які були у наших партнерів ми віддали на благодійність»

  Anna Yakovenko 2

  Фото: instagram/annayakovenko

  Не залишилось байдужих, не залишилось тих, хто зневірився та дав собі можливість розслабитися та перестати робити усе можливе для наближення перемоги. Кожен воює на своєму власному фронті, але заради спільної мети. Так, праця та оберт коштів задля розвитку економіки країни є одним із тих важливих гвинтиків, які змушують весь механізм триматися в робочому стані. Тож кожен дизайнер, який продовжує продавати, надихати та платити зарплати є реальною та сильною підтримкою держави за цих часів: «Наразі ми працюємо і плануємо працювати і надалі. А ще в наших планах повернення додому, до наших міст, до нашого виробництва, до наших шоурумів після нашої перемоги іншого і не думаємо бо дуже віримо». 


  Anna Yakovenko 3

  Автор: Ксенія Ковальова

  Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДИЗАЙНЕРИ В ВІЙНУ: JUL  Статьи по теме