UA
  RU

  Українські дизайнери в війну: Sleeper

  Катя Зубарєва та Ася Вареца, співзасновниці бренду Sleeper розповідають про перші дні війни, допомогу Україні та те, що допомагає їм дивитися в майбутнє та вірити в перемогу України.

  Sleeper 4


  «Ми досі не розуміємо, як взагалі цей страх став можливим», — каже Катя Зубарєва — співзасновниця бренду Sleeper. Війна застала її раптово — вони з партнером перебували в Туреччині, а ось мама залишилася в Києві. Пізніше їй довелося евакуюватися на Західну Україну, а вітчим пішов захищати країну в ТерОборону.

  «Ми мали діяти миттєво, аби евакуювати якнайшвидше людей, які працюють у Sleeper, у безпечне місце», — Катя відповідає як справжній бізнес овнер, який розуміє, що одне чи десяток врятованих життів можуть допомогти врятувати цілу країну. І в цьому з нею повністю погоджується Ася Варєца, яка вже вже не перший рік живе з чоловіком та сином у Данії: «Наш фокус з перших хвилин був на тому, щоб потурбуватися про безпеку наших співробітників та тих, хто потребує допомоги в Україні. Емоційно з перших днів було дуже важко, але, дивлячись на те, з якою сміливістю та міццю захищаються прекрасні наші українці, стає очевидним, що перемога буде за нами».


  Sleeper 2

  Як і багато підприємців в Україні, Sleeper заздалегідь подбали про антикризовий план. «Ми, звичайно, сподівалися, що цього не трапиться, але мали план Б. Наш головний фокус був на тому, щоб потурбуватися про безпеку людей, що працюють у Sleeper. Частина команди знаходиться на Західній Україні, частину нам вдалося вивезти до Туреччини та Європи, але є ті, хто знаходяться у найгарячіших точках», — розповідає Катя. При тому, що команда Sleeper сьогодні розкидана у світі, ніхто не сидить без діла. Будучи активним та соціально відповідальним брендом Sleeper допомагають Україні всіма можливими способами. «Майже всі так чи інакше задіяні у волонтерській роботі, ми займаємося навігацією біженців, робимо донати та активно співпрацюємо з іноземною пресою, щоб інформація про біду, що спіткала нас, неперервно лунала звідусіль», — каже Ася.

  Власніці бренду допомогають біженцям та ЗСУ (Sleeper задонатив 1 млн грн на допомогу країні), й не забувають платити зарплати, надавати психологічну допомогу співробітникам та зберігати робочі місця, які допомагають триматися на плаву та членам команди та їхнім родинам. «Буквально кожен з команди Sleeper, хто в безпеці, задіяний у волонтерській роботі. Чоловіки вступили до рядів тероборони. Ми ані на хвилину не припиняємо роботи і постійно говоримо про те, що ця нова реальність – це тимчасово і скоро ми всі будемо вдома», — розповідає Катя і я розумію, наскільки це важливо. Адже, як ми всі знаємо, підтримувати економіку країни зараз не менш важливо, ніж відбиватися від ворожих атак. Не дозволити Україні повторити долю країни-агресора в економічному плані – завдання підприємців номер один на сьогоднішній день. І ця мета сприяє не лише тому, що наша армія та інфраструктура зможуть розвиватися, а й тому, що всі ті, хто виїхав, зможуть повернутися, а ті — хто залишився, продовжувати жити в країні з надійною економічною платформою.


  Sleeper 5

  Sleeper

  Sleeper 3
     «Для нас важливо було зберегти процеси не лише з огляду на бізнес, а й на людей – коли хоча б щось у твоєму житті залишається як завжди, легше з оптимізмом дивитися у майбутнє», — каже Ася. І ця віра сьогодні, безумовно, залишається у всіх українців завдяки всьому тому, що робить кожен: інформаційній війні, прекрасним героїчним боям нашої армії, хакерським атакам на ворожі сайти, підтримці інших країн світу.

  «Я думаю, що всі розуміють: перемога за нами. Це надає сили. Ми зараз відчуваємо у собі багато ресурсу, щоб бути корисними державам та людям. Не останню роль у цьому відіграє сумісна робота та підтримка команд».


  Автор: Ксенія Ковальова

  #ВсеБудеУкраїна!

  Читайте також: ПОТУЖНА СИЛА МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ: ПРО ДІВЧАТ, ЯКІ ЗМІНИЛИ ПРОФЕСІЙНИЙ НАПРЯМОК НА ЧАС ВІЙНИ ТА ДОПОМАГАЮТЬ ЗСУ


  Статьи по теме