UA
RU

До Дня Соборності вийшла благодійна колекція светрів, присвячена регіонам України

Редагувати переклад
22 січня Україна святкує День Соборності — день, коли наш народ став на крок ближче до споконвічної мрії — відновлення єдиної неподільної української держави. Аби відзначити це свято, команда Platfor.ma створила лімітовану колекцію светрів, шарфів та шкарпеток, присвячених українським регіонам під назвою «Україна». Всі речі продадуть на аукціоні в Instagram, а гроші передадуть на благодійність.

До Дня Соборності вийшла благодійна колекція светрів, присвячена регіонам України-Фото 1

«У цей день нам хотілось зробити щось особливе, аби продемонструвати, як сильно всі ми любимо кожен куточок України. Гори та рівнини, пустелі та болота, бурхливі міста та затишні села, індустріальні райони та дикі заповідники — з цього різноманіття і складається наша держава. У ньому — наша сила, яка дозволяє долати ворогів та вже котре століття доводити: Україна — одна, єдина та неподільна», – кажуть у Platfor.ma.

Лімітована колекція присвячена 14 історико-етнографічним регіонам України: Галичина, Буковина, Закарпаття, Волинь, Полісся, Поділля, Донбас, Таврія, Запоріжжя, Бессарабія, Крим, Слобожанщина, Сіверщина та Наддніпрянщина. Кожен светр містить зображення типового ландшафту цього регіону, а шарфи — їхні назви.

До Дня Соборності вийшла благодійна колекція светрів, присвячена регіонам України-Фото 2

З 22 до 29 січня включно на сторінці Platfor.ma в Instagram триватиме благодійний аукціон, на якому можна буде придбати елементи колекції. Той або та, хто станом на 29.01 00:00 запропонує найвищу ставку за лот, переможе в аукціоні. Усі гроші з продажу команда за допомогою Української біржі благодійності передасть п’яти соціальним ініціативам, які дуже потребують цих коштів: БФ Серця Майбутнього, який допомагає дітям з вадами серця; БФ Let’s help, який допомагає покинутим стареньким та стареньким у геріатричних пансіонатах; БФ Центр соціальних проєктів майбутнього, який допомагає тваринам, що залишились у зоопарках Харкова та Миколаєва; БФ Діти героїв, який надає адресну допомогу дітям загиблих героїв; БФ Солом’янські котики, який надає гуманітарну допомогу у справі розмінування територій.

До Дня Соборності вийшла благодійна колекція светрів, присвячена регіонам України-Фото 3

Статьи по теме