UA
RU

Додати легкості: повітряні образи для цієї весни продемонструвала Любов Бережна

Легкі та ніжні сукні завжди створюють весняний настрій: одягнувши їх — відразу хочеться літати від щастя та радіти кожній хвилині.  Навіть дивно, що спідниці з фатину так нещодавно увійшли до моди, бо вони — типовий тренд XXI століття.

Додати легкості: повітряні образи для цієї весни продемонструвала Любов Бережна-Фото 1

Dress Milla @milla, earrings: Debora Malouf @debora_malouf_jewelry, ring: Georgina Jewelry @georginajewelryofficial


 Спочатку це був предмет гардеробу танцівниць: неймовірно легка, граціозна тканина, що не сковує рухів, а доповнює їх образ — вона підкреслювала красу та витонченість ніжок балерин. Вперше не аби який інтерес до тюлю почав проявлятися з кінця 1940 року, коли в моді панував супер жіночний діоровський Нью Лук і образи з пишними спідницями зайняли своє гідне місце на світових подіумах. Саме тоді із сатину також почали робити аксесуари: елегантні рукавички та шапочки, що так полюбилися нам в інтерпретації Коко Шанель.

Додати легкості: повітряні образи для цієї весни продемонструвала Любов Бережна-Фото 2

Dress Milla @milla, earrings: Debora Malouf @debora_malouf_jewelry, ring: Georgina Jewelry @georginajewelryofficial


 У 1954 році у культових світових журналиах Vogue, Life та Harpers Bazaar з’явилися фотографії Мерілін Монро в спідниці-пачці американського дизайнера Анни Кляйн, зроблені знаменитим модним фотографом Мілтоном Гріном. А на кіноекранах почали з’являтися зірки, одягнені в повітряні тюльові сукні. Зухвалий та епатажний експериментатор Поль Готьє вже у своїй першій колекції 1976 року продемонстрував новий погляд на балетну спідницю, саме він запропонував носити її зі шкіряною курткою косухою та кедами. До речі, ідея пишних спідниць збереглася у кожному наступному його шоу.

Додати легкості: повітряні образи для цієї весни продемонструвала Любов Бережна-Фото 3

Dress: Veteran Couture @veterancouture


Сьогодні спідниці з фатину є у весняному гардеробі у кожної модниці і вже вона сама робить вибір: чи це буде ніжний образ у стилі Сари Джесікі Паркер чи зухвалий — у стилі Авріл Лавінь. 
Любов Бережна продемонструвала нам сатин у його природному легкому та ніжному стані з елементами весняного настрою у улюблених українських відтінках. 


Над зйомкою працювали: 
Photographer: Mila Zvereva 
https://instagram.com/mila_zvereva
Model: Liubov Berezhna 
https://instagram.com/liubov__berezhna
Stylist: Irena Iverson 
https://instagram.com/flaricent_style
MUA: Lana Kaly 
https://instagram.com/lana_kaly
Producer: Valeri Manziuk 
https://instagram.com/manziuk_v_

Статьи по теме