UA
RU

Дизайнер Дріс Ван Нотен йде у відставку

Дріс Ван Нотен йде зі свого бренда Dries Van Noten. Колекція Весна-Літо 2025 стане останньою для дизайнера на посаді креативного директора.

Дизайнер Дріс Ван Нотен йде у відставку-Фото 1

Дріс Ван Нотен йде у відставку. Він залишає посаду креативного директора Dries Van Noten. Про це дизайнер повідомив у листі, який опублікував у соцмережах:

«Тепер я хочу зосередитися на всьому, на що ніколи не мав часу. Мені сумно, але водночас я радий повідомити вам про те, що піду у відставку наприкінці червня. Я деякий час готувався до цього моменту. І я відчуваю, що настав час залишити місце для нового покоління талантів. Щоб вони могли привнести своє бачення у бренд».

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Dries Van Noten (@driesvannoten)

Чоловіча колекція сезону Весна-Літо 2025 стане останньою для дизайнера на посаді креативного директора Dries Van Noten. Показ відбудеться у Парижі у червні 2024 року. Жіноча колекція весна-літо 2025 буде створена командою студії Dries Van Noten.

«Я абсолютно впевнений у тому, що вони зроблять це чудово. Ми своєчасно оголосимо дизайнера, який продовжить історію Dries Van Noten. Однак я прийматиму участь у роботі Дому, яким я так дорожу», — додав Дріс Ван Нотен.

Дизайнер Дріс Ван Нотен йде у відставку-Фото 2

Компанія Puig, який належить бренд Dries Van Noten, подякували дизайнеру: 

«Ми поважаємо бажання Дріса піти у відставку після виняткової 38-річної кар’єри в моді. Для Puig велика честь довірити нести його спадщину в майбутнє. А також унікальна відповідальність, яку ми цінуватимемо. Оскільки зарад відкривається новий захоплюючий розділ як для Дріса, так і для бренда. Наші стосунки із засновниками, навіть після їхнього виходу на пенсію, протягом тривалого часу були визначальним фактором успіху Puig. І ми з нетерпінням чекаємо на продовження нашої особистої та професійної дружби. Оскільки Дріс залишається залученим до бренда для роботи над певними проєктами».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Puig, Instagram / Dries Van Noten

Читайте також: ВАЛЬТЕР К’ЯППОНІ ЗАЛИШАЄ BLUMARINE

Статьи по теме