UA
RU

Бренд Dukachi представляють новий дроп, натхненний Трипільською спадщиною

Редагувати переклад

Український ювелірний бренд Dukachi, що інтерпретує українську культурну спадщину та ручні техніки у вигляді сучасних ювелірних прикрас, представляє новий дроп, натхненний Трипільською лялькою-мотанкою.

Бренд Dukachi представляють новий дроп, натхненний Трипільською спадщиною-Фото 1

Колекція стане початком серії предметів, присвячених Трипільській культурі. Трипільська лялька-мотанка здавна була оберегом на добробут і гармонію в українських родинах. Її історичні корені сягають Трипільської культури і є найдавнішим у світі зображення людської постаті.

Лялька-мотанка це не тільки символ нашої нації, що формувався століттями, а й уособлення невмирущої душі народу, яка увібрала в себе всю любов поколінь і була невід’ємним атрибутом стародавньої української родини.

Перші такі ляльки виготовлялись із трави або соломи, а згодом, із поширенням ткацтва, при створенні почали використовувати прядиво і тканини. Створення ляльки починається з її змотування по спіралі — саме по такій технології команда бренду Dukachi відтворила один із елементів нової прикраси. Голова мотанки має форму спіралі, що означає розвиток і рух, і відображає Всесвіт, а на тілі ляльки вирізьблений давній слов’янський символ — восьмипроменева зірка, що символізує поєднання матерії і духу.

Всього до лімітованого дропу увійшло 100 прикрас-оберегів, кожна з яких виконана з 8 грам срібла 925 проби з позолотою 24 карат та доповнена мотузкою з бавовни або
ланцюжком.

Лімітована серія прикрас вже доступна онлайн на сайті dukachi.com 

Статьи по теме