UA
RU

Актор Джейкоб Елорді став амбасадором Bottega Veneta

Редагувати переклад

Італійський модний дім Bottega Veneta обрав нового амбасадора. Ним став популярний австралійський актор Джейкоб Елорді.  

Актор Джейкоб Елорді став амбасадором Bottega Veneta-Фото 1

Новий секс-символ Голлівуду Джейкоб Елорді став амбасадором італійського модного дому Bottega Veneta. У Bottega Veneta повідомили новину в оригінальний і милий спосіб. Вони підготували фото нового амбасадора у рожевому светрі. На ньому Джейкоб Елорді поклав руки на голову, немов кролик. Фото опублікував й креативний директор Bottega Veneta Матьє Блазі та додав підпис:

«Ласкаво просимо, Джейкобе!» 

Австралійський актор й раніше обирав вбрання від Bottega Veneta. У речах цього італійського бренда він позував на червоних доріжках і презентаціях. А фотографи, що спеціалізуються на вуличній моді та зірках, часто знімали актора з сумками зі знаковим плетінням Intrecciato. Тож вибір був очевидний: відтепер Джейкоб Елорді одягатиме фірмові речі за контрактом. Він представлятиме модний дім у рекламних кампаніях, на червоних доріжках і публічних заходах. 

Джейкоб Елорді найбільш відомий за серіалом «Ейфорія». Роль Нейта Джейкобса, одного з головних героїв серіалу, принесла акторові успіх. Найбільш зіркова — роль Елвіса Преслі у стрічці режисерки Софії Копполи «Прісцилла». Також минулого року він зіграв головну роль у скандальному фільмі «Солтберн». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Alec Soth / Bottega Veneta

Читайте також: АКТОР БАРРІ КЕОГАН СТАВ АМБАСАДОРОМ BURBERRY

Статьи по теме