UA
RU

Актор Джейкоб Елорді став амбасадором Bottega Veneta

Італійський модний дім Bottega Veneta обрав нового амбасадора. Ним став популярний австралійський актор Джейкоб Елорді.  

Актор Джейкоб Елорді став амбасадором Bottega Veneta-Фото 1

Новий секс-символ Голлівуду Джейкоб Елорді став амбасадором італійського модного дому Bottega Veneta. У Bottega Veneta повідомили новину в оригінальний і милий спосіб. Вони підготували фото нового амбасадора у рожевому светрі. На ньому Джейкоб Елорді поклав руки на голову, немов кролик. Фото опублікував й креативний директор Bottega Veneta Матьє Блазі та додав підпис:

«Ласкаво просимо, Джейкобе!» 

Австралійський актор й раніше обирав вбрання від Bottega Veneta. У речах цього італійського бренда він позував на червоних доріжках і презентаціях. А фотографи, що спеціалізуються на вуличній моді та зірках, часто знімали актора з сумками зі знаковим плетінням Intrecciato. Тож вибір був очевидний: відтепер Джейкоб Елорді одягатиме фірмові речі за контрактом. Він представлятиме модний дім у рекламних кампаніях, на червоних доріжках і публічних заходах. 

Джейкоб Елорді найбільш відомий за серіалом «Ейфорія». Роль Нейта Джейкобса, одного з головних героїв серіалу, принесла акторові успіх. Найбільш зіркова — роль Елвіса Преслі у стрічці режисерки Софії Копполи «Прісцилла». Також минулого року він зіграв головну роль у скандальному фільмі «Солтберн». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Alec Soth / Bottega Veneta

Читайте також: АКТОР БАРРІ КЕОГАН СТАВ АМБАСАДОРОМ BURBERRY

Статьи по теме