UA
RU

Дженніфер Лопес у кутюрній сукні Frolov у новому кліпі

Редагувати переклад

Дженніфер Лопес представила кліп на пісню Can’t Get Enough із нового альбома This is Me… Now. Вона заспівала у кутюрній сукні українського бренда Frolov.

Дженніфер Лопес у сукні Frolov

Дженніфер Лопес підігріває інтерес до свого нового альбома This is Me… Now. Цей альбом дуже важливий для співачки. У ньому вона згадує кар’єру і досліджує свій шлях зростання, думки та почуття. This is Me… Now має вийти 16 лютого. Але сьогодні прихильники співачки почули нову пісню: Лопес показала кліп Can’t Get Enough. 

Дженніфер Лопес у сукні Frolov

На відео вона заспівала у кутюрній сукні українського бренда Frolov з вирізами у вигляді сердець. Ця сукня була показана минулого лютого на London Fashion Week. Тоді українські модні бренди Kseniaschnaider, Paskal і Frolov представили колекції Осінь-Зима 2023-2024 в рамах Ukrainian Fashion Week International Season FW 23-24. 

Вбрання від Івана Фролова вже з’являлися у кліпі Сема Сміта. У дизайнерських сценічних костюмах Frolov виступали співачка Бейонсе і гурт Måneskin. А співачка Кайлі Міноуг знялася у сукні Frolov Couture SS’23 для обкладинки свого нового альбома Tension. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Can’t Get Enough (Official Music Video)

Читайте також: ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС СТВОРИЛА КОЛЕКЦІЮ БІЛИЗНИ ДЛЯ INTIMISSIMI

Статьи по теме