UA
RU

Джессіка Честейн — новий амбасадор Damiani

Акторка Джессіка Честейн стала глобальним амбасадором Damiani. Рекламна кампанія з новою зірковою амбасадоркою ювелірного бренда вийде влітку. 

Джессіка Честейн — новий амбасадор Damiani-Фото 1

Володарка премії «Оскар» Джессіка Честейн стала новим глобальним амбасадором ювелірного бренда Damiani. Джессіка Честейн і Сільвія Даміані познайомилися у Мурано, коли акторка відвідувала компанію Venini, що належить Damiani Group. Відтоді вони підтримували дружні стосунки. У березні Джессіка Честейн стала почесним гостем гала-вечору з нагоди 100-річчя Damiani.

«Джессіка Честейн — універсальна артистка та витончена, елегантна і впевнена жінка. Вона поділяє основні риси Damiani — пристрасть, креативність і родинні зв’язки. Джессіка — ідеальне втілення притаманних бренду цінностей», — пояснила призначення нового амбасадора Сільвія Даміані. 

Акторка також радіє співпраці:

«Я рада бути глобальним амбасадором Damiani і представляти цінності цієї чудової компанії в усьому світі. Сто років історії, пристрасті, майстерності та творчості є важливою спадщиною, яку варто зберегти. Для мене велика честь бути частиною родини, яка зберігає та передає досконалість ремісничої продукції Італії по всьому світу».

Нова глобальна рекламна кампанія Damiani з Джессікою Честейн вийде влітку 2024 року.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Damiani

Читайте також: МЕРІ КАТРАНЗУ СТАЛА КРЕАТИВНИМ ДИРЕКТОРОМ АКСЕСУАРІВ BVLGARI

Статьи по теме