UA
RU

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу

Редагувати переклад

Коли часу зовсім не лишилося, вигадувати щось грандіозне, а виглядати розкішно — ідея фікс.

Вам пощастило, якщо ви працюєте у дружньому та позитивному колективі, частиною якого ви дійсно себе почуваєте. Тоді усі святкування та навіть новорічний корпоратив можуть здатися й справді приємними миттєвостями. Проте, якщо вам не пощастило працювати у команді вашої мрії, завжди можна зробити офісний івент власною хвилиною слави. Для цього вам знадобиться лише яскраве вбрання — цілісний образ, який буде підкреслювати вашу неперевершеність.  

Якщо здається, що часу на продумування приголомшливого луку не залишилося, пропонуємо пошукати щось відповідне у вашому гардеробі. Впевнені, у вас точно є декілька образів експрес-підготовки до новорічного корпоративу — і нічого вигадувати не потрібно. 

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 1

by KRIS MARAN

Сучасні лати 

Шкіра стала найпопулярнішою текстурою останніх декількох років, проте й найвибагливішою. Для того, аби перетворити базовий одяг на об’єкт здивування та захоплення, необхідно робити акцент на total-look. Український бренд by KRIS MARAN пропонує лаконічну основу гардеробу, яка легко можна перевтілити у приголомшливий святковий образ. Так, шкіряний комплект, який складається із сорочки та штанів, карамельно-шоколадного відтінку заграє новими фарбами, якщо додати декілька блискучих аксесуарів чи стильне намисто-ланцюг. 

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 2

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 3

Керівниця свята 

Наступний образ буде до лиця дівчатам та жінкам, які займають високі посади, та не збираються нехтувати своїм статусом навіть впродовж новорічного корпоративу. Радимо використати декілька відтінків сірого, а акцент зробити на перфораціях, як пропонує український бренд PODYH, відомий своїми архітектурними силуетами та графічними лініями. Аби підкреслити вашу прохолодну красу та вишукану стриманість, вважаємо доцільними доповнити лук срібними прикрасами — на перший погляд, беземоційними, проте насправді ідеальними для створення власного настрою. 

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 4

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 5

Кольорові будні 

Яскравий комплект, який складається із блейзера та штанів, — безпрограшний варіант вбрання для новорічного корпоративу. І справа не лише в тому, що монохромний пломенистий лук точно приверне увагу всього вашого оточення. Подібні комплекти напевно є в гардеробі кожної бізнеследі чи офісної працівниці. Настільки осяяний образ не потребує додаткових нюансів, а тому допоміжні деталі мають бути елегантними, але максимально непомітними. 

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 2

Читай также: Емма Уотсон із клатчем українського бренду BEVZA у спеціальному епізоді «Гаррі Поттер 20 років потому»

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 7

Вітер змін 

Ви, мабуть, не повірите нам, якщо ми запевнимо вас, що зробити святковим образ може лише один яскравий нюанс. Пропонуємо поглянути на те, як вишуканий топ із елегантним шаликом із торочками перетворює звичний образ на новорічний ансамбль. Навіть в парі з улюбленими джинсами акцентний верх буде “витягувати” лук, та трансформуватиме вас на зірку вечора. А для того, аби топ виглядав й справді святково, не забувайте про обов’язковість святкових тканин та кольорів — атлас чи оксамит в поєднанні із відтінком шампанського — ідеальна комбінація. 

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 2

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 9

Невагомий акцент 

Пір’я — найзрозуміліший та найулюбленіший акцент святково вбрання, проте й йому потрібні влучні компаньйони, аби образ виглядав не лише вишукано, але й врешті офіційно. Будуарні образи пропонуємо залишити для романтичних святкувань удвох із вашим партнером, а ось на новорічний корпоратив вдягнути сором’язливий топ із облямівкою пір’ям, і поєднати його із контрастною спідницею актуальної мідідовжини. 

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 2

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 11

Нікуди без класики 

Маленька чорна сукня — рятівний поплавець в океані стилю та трендів. Винахід Коко Шанель користується популярністю вже майже сто років. МЧП залишається безпрограшним варіантом вбрання як для романтичних вечер, так і новорічних святкувань. Якщо у вас в гардеробі є декілька варіантів актуальної класики, пропонуємо робити ставку на незвичний дизайн — ніби з епохи Джейн Остін, але в сучасному виконанні. 

Експрес-примірка: 6 безпрограшних святкових образів для новорічного корпоративу-Фото 2

Статьи по теме