Атмосферні, костюмовані і неймовірно модні – телефільми, які заслуговують fashion
-“Еммі”.
Найпопулярнішими у світі, безперечно, є американські серіали. Лише за останній рік на одній лише платформі Netflix з’явилося так багато крутих новинок, що і всього періоду закриття було недостатньо, щоб оцінити якість кожної. Однак, якщо ви шукаєте по-справжньому ідеальний у всіх сенсах телефільм, то вам потрібно отруюватися за натхнення в Туманний Альбіон. Великобританія — країна, яка задає тон не лише музичному чи модному розвитку, а й кінематографічному. Англійці особливо гарні, коли йдеться про костюмовані серіали. Тих, які мають бути ідеальними не лише з погляду сюжету, а й декорацій, гриму, нарядів — всього, що створює естетичну візуальну оболонку. Продовжуємо місяць кінематографа добіркою 10 найстильніших серіалів XX століття з позначкою “made in UK”.
Цей шпигунсько-детективний трилер стабільно протягом двох років забирає всі звання та титули, хоч якимось чином пов’язані з терміном “стильний”. Справді, гардероб героїні Джоді Комнер — таке еклектичне змішання стилів та модних прийомів, що не позаздрити її вмінню комбінувати тренди дуже складно. Наш персональний фаворит – рожева сукня з тюлю з брутальними черевиками як верх бунтарського шику та сучасного панк-гламуру.
Це легендарний серіал Джуліана Феллоуза, який, здається, не дивилися тільки два типи людей: відверто ліниві і ті, що не мають хоч найменшого уявлення про смак. Атмосфера довоєнної Англії, і навіть складний етап змін, що розгортаються в аристократичному світі “старої” монархії, підкріплені приголомшливими костюмами. Елегантними, строгими та стриманими у випадку Мері, прогресивними та діловими у прочитанні Едіт, та класичними, з легкою домішкою американської фривольності – у стилі Кори.
Читай також: Легкий крок: 9 наймодніших моделей кросівок 2020 року
Якщо ви не проти спостерігати за тим, як на екрані кожні п’ять хвилин хтось оголює різні частини тіла, то пропонуємо поринути в прекрасний і неймовірно сексуальний світ “Куртизанок”. Пишні сукні, неймовірно високі й глибокі декольте, вибілені обличчя, яскраві губи — не думаємо, що треба перераховувати всю красу епохи законної розпусти. Якщо історія про бордельному У бізнесі вас не дуже цікавить, то подивіться хоча б заради Джессіки Браун-Фіндлі і Лів Тайлер. Перша навчить вас носити актуальні чокери, а друга пояснить, як залишатися собою, коли всі навколо твердять про безперервні тренди.
вилиці Кіліана Мерфі, його глибокі блакитні очі, високий зріст — ні, здається, наша стаття зовсім не про те, наскільки прекрасним є головний герой діючого ганстерсько-історичного хіта ВПС. На перший погляд, здається, що стиль має бути схожим на те, що демонструють костюмери “Аббатства”. Проте, є різниця між аристократами та “вуличними угрупованнями” – подружки останніх у “Гострих козирках” виглядають дуже сміливо, розкуто та неймовірно еклектично. Локони, винні губи, занижена талія та головне надбання – бахрома. Якщо хочете навчитися носити цю деталь, краще вивчати її з погляду першовідкривачів.
Дивно, як реалістично творцям серіалу “Корона” вдалося повторити знакові образи членів королівської сім’ї. З очікуванням четвертого сезону розумієш, що попереду найстильніші вбрання, адже у справу вступає принцеса Діана. Втім, і до неї гардероби Маргарет, Анни і навіть королеви вражали атмосферними трендами.
Цей серіал був на екрані понад 20 років. За 70 серій ми спостерігали стільки різних образів, що від споглядання їх у концентрованій кількості може закрутитись голова. Довоєнна естетика та new дивитися, “джазова” легкість та маскулінність у жіночих гардеробах – серил розглядає не лише історію першої половини ХХ століття, а й майстерно відображає різні fashion
-епохи. Якби потрібно було вибирати, то ми, безумовно, віддали б перевагу гардеробу Емілі. Блант фільму “Смерть на Нілі”. Широкополі капелюхи, вечірні вбрання і легкі повсякденні сукні — що може бути краще за стару-добру буржуазію?
Читай також: Останній шанс: 6 наймодніших стрижок 2020 року
Серіал про найбільшу британську королеву чомусь мало хто дивився. І дуже навіть дарма. Одні костюми чого варті! Вікторіанська мода з її пишними рукавами, чепчиками, характерними низькими зачісками та пишними спідницями – та естетика, яка продовжує надихати дизайнерів вже нашої з вами епохи.
Ми обожнюємо юну Різ Уізерспун у ролі хитрої та марнославної Беккі Шарп, але дивитись серіал 2018 — як спостерігати за реставрацією шедеврів образотворчого мистецтва. Вікторіанські силуети залишилися колишніми, але відтінки стали значно яскравішими та експресивнішими. Сучасний кінематограф потребує більш експансивних засобів вираження.
На перший погляд може здатися, що маловідомий британський серіал за мотивами роману Агати Крісті “Десять негренят” має не дуже багато яскравих костюмів. Проте, у разі роль грає якість, а чи не кількість. Яскравий купальник, фіолетово-оливковий костюм, спідниця-олівець та прозора блуза — кожен із образів головної героїні Віри відображає певний період її життя. Так, поступово ми спостерігаємо за крахом надій і мрій, майстерно відображений у вигляді її персонального стилю, що стає все більш консервативним і похмурим у процесі оповіді.
Війна білої та яскраво-червоної троянд — невичерпне джерело натхнення для кінематографістів. Звичайно, середньовічна мода не така пишна, як у вік ампіру, але від того не менш цікава для вивчення. Стиль кожного жіночого персонажа відображає особистісні характеристики. Так, Єлизавета Вудвілл терпляча і хитра, а її одяг говорить про те, що ще й не вибагливий. Її дочка Єлизавета, дружина Генріха VII, марнославна, тому її образи дуже яскраві та досить відверті. Особливе задоволення спостерігати за орнаментальними сукнями Катерини Арагонської, адже її стиль приправлений щедрою часткою південного темпераменту — такого, що відрізняється від меланхолійного британського.
На практиці доведено, що якщо вам нестерпно сумно, а на вулиці також меланхолійно-сіро, як і протягом усього року у Великобританії, то варто озброїтися теплим пледом, чашкою улюбленого міцного напою, і з головою поринути у світ прекрасних і атмосферних історій. Британські серіали – справжня машина часу, адже за їх допомогою ви не просто спостерігаєте за подіями вікової давності, а буквально живете в інтер’єрах палацових історій, “бутлегерських” часів сучасного світу небезпеки — потрібне підкреслити. Багато фільмів з нашого списку ви можете подивитись буквально за один вечір, але забути про них вже точно не вийде. Навіть через рік ви повертатиметеся до улюблених персонажів, щоб вкотре здивуватися костюмованому розмаху і трохи пофантазувати на тему “а як би одягалася я в цей час”.