UA
RU

Фонд премії Best Fashion Awards 2021

Редагувати переклад
У 2021 році відбудеться дванадцята Церемонія вручення української професійної премії Best Fashion Awards.

Можна багато писати про складні часи та нову реальність. А можна з гордістю констатувати, що українська fashion-індустрія пережила кризу, довела свою життєстійкість, продовжує підкорювати нові висоти й закохувати в себе світ.

Премія Best Fashion Awards єдина професійна премія у сфері моди в Україні, започаткована 2010 року. За роки свого існування BFA перетворилася на основний інструмент об’єктивного визначення лідерів української модної індустрії.

Премія BFA готова розвиватися й рости, здійснювати підтримку молодим дизайнерам України та створювати нові можливості для переможців і номінантів Премії.

Засновники Best Fashion Awards оголошують створення Фонду Премії.

Фонд об’єднає тих, для кого важливий авторитет України, як країни, у якої величезний творчий потенціал, та тих,  хто вірить у перспективу fashion-індустрії. Фонд залучить однодумців, чиї досвід, знання та репутація дозволять спільно працювати над майбутнім сфери. 

Мета Фонду – сприяти розвитку Премії шляхом надання спеціальних грантів та премій для номінантів та переможців, ініціювати й підтримувати міжнародні активності в рамках Премії.

Читай также: Знакомство с героями: 10 самых ярких ЛГБТ-персонажей из сериалов, с которыми мы не прочь закрутить роман 

Першими амбасадорами Фонду Премії BFA стали:

Фонд премії Best Fashion Awards 2021-Фото 1

Зоя Литвин – підприємниця, громадська діячка та освітянка. Засновниця Новопечерської школи. Засновниця громадської спілки “Освіторія” та національної премії Global Teacher Prize Ukrainе. Засновниця низки проєктів у сфері освіти та імпакт-інвестування.

Фонд премії Best Fashion Awards 2021-Фото 2

Катерина Любчик – підприємниця, представниця парфумерного бренду Zielinski&Rozen в Україні. Власниця ресторану «Kritikos». PhD. за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини».

Фонд премії Best Fashion Awards 2021-Фото 3

MONATIK – музикант, композитор, автор та саундпродюсер. Заслужений артист України. Креатор MONATIK Corporation.

Фонд премії Best Fashion Awards 2021-Фото 4

Ольга Олексенко – High Jewelry director Van Cleef & Arpels Україна. Ювелірна експертка. Меценатка.

Фонд премії Best Fashion Awards 2021-Фото 5

Юлія Поліщук – артпродюсерка, кураторка, контриб’юторка Vogue UA. Засновниця низки проєктів у сфері культури, моди та мистецтва.

Фонд премії Best Fashion Awards 2021-Фото 6

Анастасія Цибуляк – екоактивістка, засновниця Glossary Organic Products та фонду Glossary Foundation. Докторка економічних наук.

Разом з Фондом та його амбасадорами Премія стане ще більш впливовим і ефективним інструментом підтримки українських дизайнерів.

Статьи по теме