UA
RU

FROLOV: Латинська культура, втілена у кубинських віддітнах та мексиканських формах — нова колекція бренду

Редагувати переклад
Іван Фролов відверто про інтелектуальну пристрасть та манливу спокусливість.
FROLOV: Латинська культура, втілена у кубинських віддітнах та мексиканських формах — нова колекція бренду-Фото 1

Колекція AZUCAR про — сміливість, іронію і свободу. На неї Івана Фролова надихнула фотографія, яку він отримав від коханої людини, що подорожувала по Центральній та Південній Америці. На світлині — захід сонця в Гавані. Історично, це явище є символом сили, пристрасті та зверненням до свого особистого «я». Фотографія перейшла на тканину і стала центральним елементом AZUCAR, який фіксує важливість моменту і вічну красу природи. В кольоровій палітрі колекції також читається вплив Куби: багряно-червоний, помаранчевий, жовтий та золотий. В колекції Фролов розвиває напрям couture-to-wear, створює сукні та костюми-трансформери і розроблює нову серію масок та bra-bags. Пристуня також вишивка глітерними нитками на куртках з деніму та друк по штучному хутрі. Також FROLOV презентує продовження колаборації з брендом взуття Marsala.

Читай также: Первый день UFW: Кубинская сексуальность, города будущего и сдержанный аристократизм

Аргентинська письменниця та меценат Вікторія Окампо, аргентинський політичний лідер Ева Перон, кубинська балерина Алісія Алонсо, кубинська співачка Селія Крус — жінки, чия постать і творчість надихнула Івана Фролова на створення колекції.

FROLOV: Латинська культура, втілена у кубинських віддітнах та мексиканських формах — нова колекція бренду-Фото 2

Я уявляю жінку, яка приїхала на Кубу в дуже красивий будинок, де давно ніхто не живе. Вона знаходить в одній з кімнат скриню зі старим кутюром власниці цього маєтку, яка можливо тікала під час революції і все залишила. А нова гостя, вийшовши оголена з басейну почала це все примірювати на себе, міксуючи зі своїм особистим трикотажем і джинсами. Вона надягає кутюр не «на вихід» а для розслабленого читання книги на шезлонзі біля басейну. Такою я придумав собі головну героїню нової колекції FROLOV.

FROLOV: Латинська культура, втілена у кубинських віддітнах та мексиканських формах — нова колекція бренду-Фото 3

Головний трек показу — іспанські замальовки Майлза Девіса. Серед моделей — топ-моделі Алекс Кіртока, Наталя Гоций, художниця Ханна Зарума.
Стиліст — Соня Солтес
Візажист — Наталя Стрільчук
Перукар — Юля Стець
Режисер — Вікторія Зубенко
Продюсери — Анна Лукашевич, Ліза Полич
Продакшн асистент — Максим Середа
Кастинг директор — Оля Жижко

Статьи по теме