UA
RU

FROLOV презентував нову лінійку одягу STUD 

Редагувати переклад
FROLOV продовжує досліджувати сексуальність у новій лінійці бренду STUD. 
FROLOV презентував нову лінійку одягу STUD -Фото 1

Назва нової лінійки STUD відсилає до американського сленгу, де це слово означає сексуально-привабливу людину. Також STUD (від studying) присвячена вивченню себе та своєї сексуальності. Всі айтеми STUD є ідентичними для чоловіків та жінок, як і їх розмірна сітка.

Колекція складається з трьох дропів. Перший дроп присвячений сорочці. До нього увійшли штани, сорочки та навіть піджаки повністю виготовлені з сорочкової тканини. Винятком стали лише дві моделі джинсів і шортів, де чорний та білий джинс комбінуються з сорочковою тканиною.

FROLOV презентував нову лінійку одягу STUD -Фото 2
FROLOV презентував нову лінійку одягу STUD -Фото 3
FROLOV презентував нову лінійку одягу STUD -Фото 4

Допрем’єрний показ відеокампейну відбувся на кінофестивалі «Молодість». Він був відзнятий у подорожі креативного директора бренду Івана Фролова Америкою. У результаті стріт-кастингу Іван познайомився з різними моделями з шести штатів США. У розмові та інтерв’ю з ними, дизайнер провів власне дослідженням сексуальності та гендерної самоідентифікації, що стало основою відеокампейну STUD.

Читайте також: Український бренд Qviten’ презентував новий дроп

Режисером відео став Юрій Двіжон. Автори музики – Саша Злих та Володимир Забіяка.

 Кампейн STUD ми знімали у жовтні минулого року у США. У поїздку ми взяли декілька валіз з колекцією та подорожували Штатами у пошуках різноманітних локацій та абсолютно різних людей. Тому ми самостійно проводили кастинг просто під час нашої подорожі, і знаходили моделей для знімань у різних містах Америки: Сан-Франциско, Лас-Вегас, Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Джошуа-Трі.

«У процесі зйомки ми ставили їм запитання про те, що визначає їх гендер, як одяг впливає на це самовизначення. Найцікавіші моменти та відповіді моделей увійшли у наш основний кампейн. З повними інтерв’ю можна буде ознайомитись упродовж виходу наших дропів на офіційних джерелах бренду

 – Іван Фролов.

FROLOV презентував нову лінійку одягу STUD -Фото 5
FROLOV презентував нову лінійку одягу STUD -Фото 6

З інтерв’ю героїв:

Ландрія: «Моє тіло — моє ідеальне вбрання. Кожен шрам, кожна бородавка, відтінок шкіри. Що можна ще сказати, крім того, що мої гени — унікальні й неповторні?».

Тімо: «Я ношу сукні й спідниці все своє життя. Так, коли я був малим, часом цупив сестрині спідниці й одягав їх за зачиненими дверима. Мені тоді було, певно 2-3 роки, але досі це пам’ятаю».

Крістофер: «В нас лише одне життя, тож чому б не творити найяскравішу, найнезвичайнішу версію себе?».

Елізабет: «Я думаю, що життя без дизайну, без одягу було б занудним».

Юлія: «Хотілося б, щоб уся мода була унісекс. Ніяких бар’єрів, ніяких обмежень».

Неш: «Я люблю одягатись, бо це дає мені можливість ставати образом, який я собі уявляю і маю можливість показати світу».

Ноель: «Не думаю, що тіло є ідеальним вбранням — скоріше полотном для будь-чого, що ти хочеш на ньому зобразити».

Маліа: «Хоч я й захоплююся своїм тілом і тим, що воно мені дає, бувають і дні, коли мені хочеться змінити це “вбрання”».

 

Статьи по теме