Футуристична естетика в новій колекції FEMIF

Редагувати переклад
Український бренд Femif, що поєднує моду та інновації, оголошує про запуск своєї наступної колекції. Основною особливістю весняного дропу є використання штучного інтелекту під час розробки дизайнів, що створює унікальний погляд на знайомі силуети та відкриває нову перспективу сприйняття одягу. Покладаючись на технології та високі стандарти виробництва, бренд створює сучасний модний досвід, покликаний давати простір для роздумів.

Femif спідниця

Цього сезону Femif представляє колекцію, яка гармонійно поєднує комфорт і елегантність, орієнтуючись на потреби та мрії сучасної жінки. Вишукана повсякденна база доповнена складними архітектурними силуетами суконь, корсетів та топів, що стануть у нагоді для особливих планів. Білосніжні сорочки, що стали мастхевом капсульного гардеробу, у виконанні Femif оздоблені об’ємними абстрактними деталями.

Femif кампейн

Femif українська мода

Femif мода

Femif штучний інтелект

Бренд використовує виключно надійні та етичні матеріали, що забезпечать довге і комфортне носіння – бленд кашеміру та шерсті, веганську шкіру, трикотаж punto-milano, поплін та мереживо. Екошкіра в поєднанні зі складною перфорацією створює футуристичну естетику, що підкреслює технологічну філософію бренду. 

Femif новий бренд

Femif ШІ

Femif лук

Femif

Femif блуза

Femif бренд

Femif сукня

Femif колекція

Читайте також: АРХІТЕКТУРНІ СИЛУЕТИ ТА КУЛЬТУРНІ КОДИ ЛЕМКІВ: НОВА КОЛЕКЦІЯ KHYZHA ВІД PODYH

Статьи по теме