Гейлі Бібер вдягла провокаційну футболку із написом «Nepo Baby»

Модель, дружина Джастина Бібера та передусім донька актора Стівена Болдвіна публічно визнала себе «Nepo Baby». 

Здається, що Гейлі Бібер анітрохи не стидається свого статусу дитини заможних та впливових батьків, та пишається своїм походженням.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Модель з’явилася на вулицях Лос-Анджелесу в п’ятницю, вдягнута у джинси із заниженою лінією талії та звичайну білу футболку. Проте саме остання деталь зацікавила медіа усього світу. Річ у тому, що напис на футболці зазначав, що Гейлі визнає себе представницею касти «Nepo Baby». Сміливий крок, особливо з огляду на те, що саме навколо цього терміну в модельному та акторському світах нараз ведуться жорстокі та навіть криваві баталії.
 
Впевнені, ви вже неодноразово чули про «непотизм», а простими словами звичайне «кумівство». «Та що ж все-таки означає термін, який лише зараз набрав такої популярності? Непотизм завжди був однією із яскравих частин політичної корупції, коли по службі швидше просувалися родичі чи друзі впливових та заможних. Проте, у сучасному світі цей термін все частіше зустрічається у контексті шоубізнесу. «Nepo Baby» — людина, яка потрапила в індустрію розваг чи будь-яку іншу передусім завдяки відомим батькам. За багатого родоводу талант є зовсім необов’язковим.
 
Гейлі Бібер вдягла провокаційну футболку із написом «Nepo Baby»-Фото 1
 
Гейлі Бібер, яка є донькою актора Стівена Болдвіна та племінницею Алека Болдвіна, яка зустріла свого майбутнього чоловіка на червоному хіднику, стикалися зі звинуваченнями у відсутності таланту та професійних здібностей ще із середини 2010-х років. Саме тоді юне дівчисько почало свою кар’єру у модельному світі за відсутності будь-яких якостей справжньої моделі — подіумної чи то фото.
 
 
Сама Гейлі завжди із неабиякою іронією ставилася до своїх професійних здібностей, визнаючи, що її модельна хода не те що далека від ідеальної, а взагалі не має жодного стосунку до вимог індустрії.
 
Окрім вибору провокаційної футболки, 26-річна Бібер жодним чином не відповіла на звинувачення, висловлені в нещодавній статі New York Magazine. Проте інші «непотичні дитятка», зазначені у матеріалі разом із Гейлі, вже встигли оприлюднити свої коментарі.
Гейлі Бібер вдягла провокаційну футболку із написом «Nepo Baby»-Фото 2
 
Наприклад, донька славетного актора Тоні Кертіса Джеймі Лі Кертіс, яка сама себе часто називала «Nepo Baby», написала довжелезний пост в Інстаграм, звинувачуючи в упереджені тих, що відмовляється дивитися на реальні заслуги дітей відомих батьків, та одразу ж робить суб’єктивні висновки.
 
Голлівудська акторка Кейт Хадсон, яка й сама є донькою відомих батьків (акторки Голді Гоун та вітчима Курта Расселла), зазначила, що непотизм набагато частіше зустрічається в інших індустріях, наприклад, у бізнесі.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lily Allen (@lilyallen)

Співачка Лілі Ален пішла ще далі, та прийнялася захищати дітей відомих батьків.
«У дитинстві ми прагнемо стабільності та любові, турботи. Нас не цікавлять гроші або наближеність до влади. Багатьом «непо дітям» не вистачає цих базових речей у дитинстві, що говорить про те, що їх батьки найімовірніше за все — нарциси».
Питання щодо того, де саме Гейлі Бібер знайшла провокаційну футболку, залишається відкритим. Вірогідно модель та «Nepo Baby» купила мерч самого New York Magazine, що здається ще навіть абсурднішим, аніж увесь діалог про непотизм в індустрії розваг та краси.

Статьи по теме