UA
RU

Мода для чотирилапих: Giorgio Armani представили колекцію одягу і аксесуарів для собак

Редагувати переклад

Модний дім Giorgio Armani разом з брендом одягу і аксесуарів для собак Poldo Dog Couture представили капсульну колекцію, присвячену чотирилапим друзям. 

Мода для чотирилапих: Giorgio Armani представили колекцію одягу і аксесуарів для собак-Фото 1

Італійський Модний дім Giorgio Armani випустив першу капсульну колекцію одягу і аксесуарів для чотирилапих друзів. Над нею дизайнери Дому працювали разом з брендом Poldo Dog Couture, який спеціалізується на товарах для собак. У колекції вони поєднали фірмовий стиль Armani, модні тканини і функціональний дизайн.

Мода для чотирилапих: Giorgio Armani представили колекцію одягу і аксесуарів для собак-Фото 2

Як зазначили автори колекції, тут є повний вибір необхідних аксесуарів для прогулянок. А також для відпочинку і подорожей з домашніми улюбленцями. 

Мода для чотирилапих: Giorgio Armani представили колекцію одягу і аксесуарів для собак-Фото 3

«Зробіть так, щоб ваш чотирилапий друг почувався справжнім володарем дому. Від подорожей до відпочинку вдома», — пропонують у Giorgio Armani. 

Мода для чотирилапих: Giorgio Armani представили колекцію одягу і аксесуарів для собак-Фото 4

У колекції Giorgio Armani x Poldo Dog Couture представлені светр, плащ, який захистить пухнастих друзів від дощу. Із аксесуарів — ошийник, поводок і футляр для пакетів. А також оксамитова лежанка і плюшевий килимок для подорожей. Речі представлені в бутиках Giorgio Armani у Мілані і Римі. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Giorgio Armani

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ОДЯГУ ДЛЯ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ ВИПУСТИВ КОЛЕКЦІЮ З ЕТНОВИШИВКОЮ

Статьи по теме