UA
RU

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR

Редагувати переклад
SHUR SHUR, український бренд люксових панчіх, відомий своєю увагою до деталей та прагненням відродити традицію носіння панчіх, радий повідомити про запуск своєї нової колекції "THE WINNER".

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR-Фото 1

Натхненна вірою в те, що кожна жінка має потенціал для досягнення величі, колекція «THE WINNER» заохочує власниць прийняти свою внутрішню силу. Вона закликає визнати важливість маленьких перемог, як сходинок на шляху до значних досягнень.

«Сподіваюся, вам сподобається носити наш бренд так само, як мені подобається його створювати. Колекція «THE WINNER» покликана вселяти впевненість та святкувати перемоги, які формують наше життя, незважаючи на те, наскільки вони малі», — поділилася своїм баченням колекції Аня Савчук, засновниця SHUR SHUR.

Панчохи нової колекції прикрашені витонченим, але потужним символом перемоги, що визирає з-під спідниць та суконь. Дизайн нагадує гру в хрестики-нулики: перфорація на всіх панчохах – грайливе втілення життєвих викликів і перемог. Кожна панчоха – це полотно свята, що нагадує власницям про те, що не варто недооцінювати важливість маленьких перемог.

Колекція «The Winner» демонструє приголомшливу кольорову палітру бордового з малиновими акцентами, що викликає відчуття сміливості та рішучості. Виготовлені з розкішної суміші бавовни та кашеміру, ці панчохи пропонують одночасно гладкість та текстуру, що робить їх ідеальними для холодної пори року. Поєднання свіжості бавовни та м’якості кашеміру створює неповторне та комфортне відчуття на шкірі.

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR-Фото 2

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR-Фото 3

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR-Фото 4

У колекції FW 2023-2024 представлені панчохи чотирьох кольорів: Lucky Lilac, Victory Rouge, Queen’s Gambit та Baseball. Вони виготовлені з бавовняної та кашемірової бавовняної та кашемірової пряжі. І три пари гольфів: Chess Board, Rock, Paper, Scissors та Pair of aces, які виготовлені з вовни альпаки.

Кашемір збирають шляхом стрижки та ручного вичісування з вовни кіз породи Гіркус, найм’якшого та найшерстистішого шару. Filmar вирощує і збирає найкращу єгипетську бавовну в родючій дельті Нілу з довгими, тонкими волокнами. Стиглі бавовняні комочки збирають вручну, щоб видалити всі домішки з нитки. Італійське ноу-хау дозволяє отримати матеріал, який поєднує в собі м’якість і оксамитовість кашеміру з шовковистістю найкращої єгипетської бавовни.

Вироблені на відомій фабриці в Італії з більш ніж 70-річним досвідом у виробництві панчішно-шкарпеткових виробів, SHUR SHUR пишається своєю винятковою якістю. Майстерність колекції відображає прагнення бренду запропонувати продукт найвищої якості, ретельно витканий з італійських ноу-хау та дотиком любові.

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR-Фото 5

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR-Фото 6

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR-Фото 7

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR-Фото 8

Грайливий настрій та соковиті кольори в новій колекції SHUR SHUR-Фото 9

Автор фото: Денис Маноха

Читайте також: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД MY X MY ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ КАПСУЛЬНИЙ ДРОП RESORT

Статьи по теме