UA
RU

Гранти від Фонду Премії BFA

Редагувати переклад
У 2021 році було оголошено створення Фонду премії Best Fashion Awards та представлені перші амбасадори Фонду.

Гранти від Фонду Премії BFA-Фото 1

Під час Церемонії Best Fashion Awards амбасадори Фонду Зоя Литвин, Катерина Любчик, MONATIK, Ольга Олексенко, Юлія Поліщук та Анастасія Цибуляк виголосили короткі промови та вручили гранти переможцям у двох номінаціях, які були обрані для підтримки у 2021 році. 

Володарями грантів стали переможці у номінаціях «Saving Traditions of Artisanal Craft», дизайнерки бренду GUNIA Project та переможець у номінації «The Discovery of the Year», дизайнерка бренду bettter.


 «Бути амбасадором Best Fashion Awards і підтримувати українських дизайнерів – це для мене честь і можливість допомогти українським іменам пролунати на весь світ. Номінація «Saving Traditions of Artisanal Craft» – про серце і душу, про характер країни. Надзвичайно важливо в сучасних інноваційних та глобальних реаліях переосмислювати та осучаснювати національний культурний код. До того ж, для мене ця номінація про ту цінність, яку українські дизайнери можуть дати цілому світу», – коментує Зоя Литвин.


«Ми неймовірно раді, що Фонд премії BFA, підтримав нашу місію – збереження традицій та їх осучаснення!  Завдяки гранту в номінації «Saving Traditions of Artisanal Craft» ми зможемо придбати велику керамічну піч, яка допоможе нам зміцнити та розширити наше виробництво і створити нові робочі місця», – написали дизайнерки бренду GUNIA Project Наталія Каменська та Марія Гаврилюк у своєму пості в соцмережі.

Гранти від Фонду Премії BFA-Фото 2

Читай также: Рианна прокомментировала слухи о своей беременности 


«Я стала амбасадором Фонду премії Best Fashion Awards, оскільки щиро люблю українську моду і вважаю, що українські дизайнери працюють на світовому рівні. Свого часу я працювала моделлю і журналісткою, щільно спілкувалася з fashion-спільнотою України, добре знаю українську сферу моди та розумію наскільки важко в ній досягти успіху й визнання. Саме тому, на мій погляд, дуже важливо, щоб Фонд премії BFA завжди підтримував номінацію «The Discovery of the Year». Перші кроки в індустрії є найскладнішими для нових талантів. Я мрію, що з часом ми будемо вручати гранти не тільки номінантам Премії «Відкриття року», а й тим молодим дизайнерам, які мають перспективи й талант та, можливо, не були відзначені експертами Премії», – зазначає Катерина Любчик.


«Нещодавно команда bettter отримала грант в номінації «The Discovery of the Year» від Фонду премії Best Fashion Awards. Але ми віримо, що йти пліч-о-пліч набагато веселіше, а результат залежить від сильної спільноти, яка змінює світ щодня. Тому ми хотіли поділитися нашим грантом від Фонду з усіма номінантами з цього списку: árutiunova, Katimō, Kir Khartley, та YADVIGA NETYKSHA. Разом до кращого світу!» – закликає Юлія Пеліпас, дизайнерка бренду bettter.

Гранти від Фонду Премії BFA-Фото 3

Статьи по теме