UA
RU

Група Kering завершила придбання 30% Valentino

Редагувати переклад

Французька група компаній Kering завершила придбання 30% італійського Модного дому Valentino. Наразі ця частка обліковується за методом участі в капіталі.

 Група Kering завершила придбання 30% Valentino

Французька група компаній Kering завершила придбання 30% італійського Модного дому Valentino. 

«Група Kering оголосила, що завершила придбання 30% акцій Valentino відповідно до умов, оприлюднених 27 липня 2023 року, і після дозволу антимонопольних органів. Починаючи з сьогоднішнього дня ця частка обліковуватиметься за методом участі в капіталі», — йдеться у офіційному повідомленні групи. 

У липні повідомлялося, що Kering купує 30% Valentino за 1,7 мільярда євро готівкою. Угода передбачала можливість викупити 100% акцій Valentino у катарської групи Mayhoola до 2028 року. Також в угоді була прописана можливість того, що Mayhoola стане акціонером Kering.

Модний дім Valentino було засновано в Римі у 1960 році модельєром Валентино Гаравані. Наразі у компанії є 211 магазинів у понад 25 країнах. У 2022-му обсяг продажів бренда склав 1,4 мільярда євро. Група Kering керує Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga, Alexander McQueen, Brioni. А також Boucheron, Pomellato, DoDo, Qeelin, Ginori 1735, Kering Eyewear і Kering Beauté. Нагадаємо, що у жовтні Kering Beauté завершили придбання парфюмерного Дому Creed. Цей бренд став стратегічним у бьюті-портфелі французької групи. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Valentino

Читайте також: КОМПАНІЯ TAPESTRY КУПУЄ VERSACE, MICHAEL KORS І JIMMY CHOO

Статьи по теме