UA
RU

Gucci показали рекламну кампанію з Дарією Вербовою

Gucci опублікували у соцмережах світлини із рекламної кампанії нової ювелірної колекції. Зіркою кампанії стала відома модель Дарія Вербова.

Gucci Marina Chain Дарія Вербова

Напередодні Міланського тижня моди, де відбудеться дебютний показ нового креативного діректора Gucci Сабато Де Сарно, італійський Модний дім підчистив сторінку в Instagram. Тут прибрали всі старі світлини. Першим опублікували фото Сабато де Сарно. Далі показали рекламну кампанію нової ювелірної колекції Marina Chain:

«Історія дружби та повернення, яка святкує новий початок. Дарію Вербову знімає Девід Сімс у готелі Chateau Marmont у Лос-Анджелесі, щоб представити колекцію ювелірних виробів Gucci Marina Chain. Це підкреслює архівні мотиви, натхненні морським світом».

Gucci Marina Chain Дарія Вербова

І справді, Сабато Де Сарно знайшов натхнення у архівах Gucci. А для своєї першої кампанії він запросив людей, з якими починав кар’єру в модному бізнесі ще у 2003 році. Цікаво, що тоді Девід Сімс теж фотографував Дарію Вербову. Для моделі це також повернення у світ моди. Востаннє вона з’являлася у рекламі у 2016-му. 

Gucci Marina Chain Дарія Вербова

Сабато Де Сарно очолив дизайнерську студію Gucci у січні. Він змінив Алессандро Мікеле, який залишив посаду креативного директора наприкінці мінулого року. Дебютна колекція Де Сарно буде представлена 22 вересня на Міланському тижні моди.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Gucci

Читайте також: АКТОР ЛУЇ ГАРРЕЛЬ ЗНЯВСЯ В НОВІЙ КАМПАНІЇ GIORGIO ARMANI

Статьи по теме