GUNIA Project презентує нову колекцію INDEPENDENCE

Знаковим елементом колекції став дуб, що здавна використовувався в українській обрядовості як ознака могутності та мудрості. Дуб з’являвся у ритуалах та іграх, зокрема на Зелені свята. У весільній пісенній традиції він уособлював образ молодого козака, а також був символом довголіття, здоров’я та щасливого подружнього життя.

GUNIA Project презентує нову колекцію INDEPENDENCE-Фото 1

Сама форма жолудя натхнена прикрасами кочових скіфів та втілює ідею нашої сили, що коріниться глибоко в минулому. Відзначаючи День Незалежності України, колекція прагне закарбувати це відчуття та пронести його у повсякдення. Для виготовлення підвісок-жолудів GUNIA Project вперше застосовує кольорову емаль, поєднану з використанням дорогоцінних металів.

GUNIA Project презентує нову колекцію INDEPENDENCE-Фото 2

До колекції увійшли жіночі та чоловічі вишиті сорочки, сукня, а також аксесуари й прикраси: шовкові хустки, плетені крайки з помпонами ручної роботи, гердани з бісеру, кольє та ланцюжки. Традиційно, бренд обирає наївну стилістику, комбінуючи стриману палітру зі жвавими акцентними кольорами. Дизайн оздоблення спирається на флористичні та анімалістичні мотиви вишитих рушників Наддніпрянщини, Київщини та Сумщини 18-20 ст., та вишивки козацької старшини 17-18 ст. Осмислені в перспективі сучасної естетики, вони складаються в нові композиції, що водночас зберігають свою первозданність. Маленькі жолуді стають нагадуванням про нашу могутність та силу відстоювати незалежність.

GUNIA Project презентує нову колекцію INDEPENDENCE-Фото 3


Дуб — це символ сили та мудрості, що здавна використовувався в українській обрядовості. Натхнений прикрасами кочових скіфів, жолудь в колекції INDEPENDENCE нагадує про нашу могутність, що коріниться глибоко в минулому. Створена до Дня Незалежності України, колекція прагне закарбувати це відчуття та пронести його у повсякдення. Референсами для дизайну стали й вишиті рушники Наддніпрянщини, Київщини та Сумщини 18-20 ст., а також вишивки козацької старшини 17-18 ст.

 

 

Статьи по теме