UA
RU

GUNIA Project випустив нову колекцію “Півник”, присвячену стійкості українського народу

Редагувати переклад
Вже тривалий час українці виховують у собі стійкість та витримку у звʼязку з воєнними діями. Культура та мистецтво слугують підтримкою і символами для непохитності духу. Одні з них — півник та кухонна полиця у Бородянці, які залишилися неушкодженими під час російського нападу. Саме ця історія надихнула засновниць бренду GUNIA Project, Марію Гаврилюк та Наташу Каменську, запустити спецпроект “Півник”, присвячений стійкості українців. 

GUNIA Project 2

Ще у квітні світ облетіла світлина зруйнованої росіянами багатоповерхівки у селищі міського типу Бородянка, що на Київщині. Хоча росіяни повністю знищили частину цієї будівлі, кухонна полиця разом з керамічним глечиком у формі півника на диво вціліли. Ця історія набула символічного значення, а півник разом з кухонною шафою стали уособленням стійкості та незламності українського духу. 

Саме тому засновниці бренду GUNIA Project взяли півника за основу створення спеціального проєкту ”Півник”.

У символічній колекції представлені сережки, підвіси та брошки у вигляді півника різних розмірів, виготовлені із позолоченого срібла. До кулонів також додаються ланцюжки та лляний шнурок. Колекцію доповнює керамічна свічка у формі півника.

Для зйомки кампейну GUNIA Project запросили цьогорічних випускників шкіл, адже саме в них засновниці бренду, Марія Гаврилюк та Наталія Каменська, бачать втілення майбутнього України. 

Кожен з них поділився з командою своїми цілями на майбутнє. На часи їх безтурботних шкільних років випало занадто доросле випробування, але вони залишаються стійкими і не полишають бажання жити в Україні, розвиватися та робити її кращою. 

GUNIA Project

GUNIA Project 1

Вікторія, 17 років, місто Київ — “Я навчалась у спеціалізованій школі № 106. Куди рухатись далі та який вуз обрати ще не знаю, але точно хочу залишитися в Україні. Мрію скласти іспити, відсвяткувати випускний і вступити до університету. Але зараз моє найсильніше бажання — це закінчення війни і можливість повернутися додому.”

Владислава, 17 років — «Планую навчатися у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Загалом війна не змінила моїх цілей і бажань, я хочу подорожувати і бачити світ, пізнавати нові культури та людей. Хочу щоб про Україну, її могутність та красу почув весь світ. І, звичайно, хочу просто бути щасливою».

Артем, 17 років, місто Чернігів — «Цього року я закінчив Чернігівський ліцей № 22. Наразі, більш за все мені кортить вступити до університету Драгоманова. До 24 лютого моє життя було дуже яскравим, можна сказати, воно тільки починало набирати обертів. 

У той час я почав записувати перші пісні, готувався до ЗНО, почав активно цікавитись баскетболом і незабутньо відпочивав з друзями від усіх шкільних та життєвих проблем. На даний момент, мої бажання не змінилися: я так само хочу продовжувати робити музику, навчатись, а у вільний час грати в баскетбол, але одне бажання набагато вище за інші – це мрія скоріше почути довгоочікувану фразу «УРА! МИ ПЕРЕМОГЛИ!»

GUNIA Project порівнює стійкість випускників із витривалістю Бородянського півника. 

«Ми віримо, що наше майбутнє буде неймовірно яскравим. Наш опір і підтримка один одного, наша єдність — це ті якості, якими наділена Україна. Ми відстоюємо своє право на щастя і відбудуємо нашу державу,» — коментують засновники GUNIA Project. — «Так, кожен українець зараз відчуває біль, але кожен бореться та вірить у нашу Перемогу!»

GUNIA Project 5

10% з продажів колекції буде спрямовано на відновлення школи у селі Количівка на Чернігівщині.

Фото надала пресслужба

Читайте також: ЧИ МОЖЛИВО ВІДНОВИТИ ВИРОБНИЦТВО ВАСИЛЬКІВСЬКИХ ПІВНИКІВ, ОДНОГО З ЯКИХ ПОДАРУВАЛИ БОРИСУ ДЖОНСОНУ?

Статьи по теме