UA
RU

Хайдер Акерманн став першим креативним директором Canada Goose

Модний бренд Canada Goose вітає першого в своїй історії креативного директора. Ним став дизайнер Хайдер Акерманн. 

Хайдер Акерманн став першим креативним директором Canada Goose-Фото 1

Модний бренд Canada Goose обрав першого в своїй історії креативного директора. Ним став дизайнер Хайдер Акерманн. 

«Відомий дизайнер Хайдер Акерманн приєднався до Canada Goose і став нашим першим креативним директором. Зірка в індустрії, яка вплинула на світ сучасної розкоші. Творче бачення Хайдера започаткує нову еру для Canada Goose. Він об’єднає наші наріжні камені — автентичність, майстерність, продуктивність», — заявили у Canada Goose. 

Новий креативний директор пояснив, чому прийняв пропозицію:

«У Canada Goose мене привабила справжня репутація та прагнення залишатися відданим своїй меті. Вплив бренда на навколишній світ є значущим і надихаючим».

Хайдер Акерманн став першим креативним директором Canada Goose-Фото 2

Першим творінням Хайдера Акерманна у Canada Goose став лімітований випуск худі на підтримку Polar Bears International — організації, яка охороняє білих ведмедів. А рекламувати PBI Hoodie він запросив Джейн Фонду

Хайдер Акерманн став першим креативним директором Canada Goose-Фото 3

«Минулого листопада я провів кілька днів із командою Polar Bears International, орієнтуючись просторим субарктичним ландшафтом у пошуках білих ведмедів, які збираються розпочати свою щорічну подорож на північ. Я мав нагоду провести час із кліматологами і біологами, і це, м’яко кажучи, змінило життя. Це — причина, по якій я радий оголосити про свою нову посаду в Canada Goose. І вона пов’язана з PBI та їхньою метою. Джейн Фонда була першою людиною, про яку я подумав, хто чесно бере участь у цій розмові. Вона — давній борець за клімат і людина, якою я завжди глибоко захоплювався», — розповів Хайдер Акерманн.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Canada Goose

Читайте також: ЗАК ПОЗЕН — НОВИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР GAP І OLD NAVY

Статьи по теме