UA
  RU

  HEROISM: В Україні з’ являться bespoke костюми для жінок

  Редагувати переклад
  Костюми ручної роботи довгий час залишалися прерогативою чоловіків, але Катерина Возіанова, засновниця Indposhiv Bespoke House, має намір це змінити.

  HEROISM: В Україні з’ являться bespoke костюми для жінок-Фото 1

  Через 12 років після заснування майстерні чоловічого костюму, вона запускає Heroism бренд bespoke костюмів для жінок.

  «Heroism народився в дуже незвичайний період мого життя», — каже засновниця бренду Катерина Возіанова. «Вперше за довгий час я ніби втратила внутрішню опору й віру в себе не на тиждень або місяць, а майже на рік. І це породило потребу у відчутті особливого роду сили. Сили, яку не потрібно нікому доводити або показувати. Сили, яка точно встановлена у кожній жінці, але не завжди показує себе. Мені вперше захотілося зробити костюм для жінок і самої носити костюм».

  «Ми назвали наш бренд bespoke костюмів для жінок Heroism. Тому що я щиро вважаю, що кожна жінка герой. Опускаючи всі феміністичні гасла просто скажу, що в нашому світі жінки досить багато «повинні» і витрачають на це дуже багато сил. І для них ми робимо Heroism».

  В асортимент бренду увійдуть виключно класичні речі: костюми двійки та трійки зі спідницями та штанами, сорочки пальто і плащі. Кожна річ, в традиціях bespoke, буде створю ватися індивідуально за мірками й лекалами замовниці.

  Heroism слідує стандартам Savile Row Bespoke Association, згідно з якими, костюм bespoke повинен відповідати 21 критерію, від кількості ручної роботи до довжини припусків по внутрішніх швах. Крім цього до самого процесу роботи та до сервісу в майстерні висувається ряд строгих правил, покликаних зберегти стандарти якості костюмів і захистити традиції кравецької майстерності.

  Читай также: Принц Уильям стал самым сексуальным мужчиной мира среди лысых по версии New Study 

  «Ми створили Heroism для жінок, які зробили себе самі. Для тих, хто знає ціну свого часу і комфорту. Для тих, хто вже домігся багато чого і знає: доводити щось потрібно тільки самій собі. Для цих жінок ми хочемо створити простір комфорту і бездоганного сервісу. У той час як готовий костюм це компроміс, під розмір, обсяг і вибір як ого треба підлаштовуватися, ми створюємо місце, де кожен рух і кожен вигин тканини будуть підлаштовуватися під людину».

  Heroism вже почав роботу в стінах Indposhiv Bespoke House на Гончара 50. Indposhiv Bespoke House був заснований Катерино ю Возіановою у 2009 році й став першою майстерні чоловічого костюма ручної роботи в Україні. Бренд почав працювати за стандартами Гільдії Кравців Великобританії, і за 12 років став не тільки лідером на ринку України, але також розширився до Одеси, і Лондона.

  Зараз команда бренду налічує понад 50 осіб в основному, кравців і закрійників з блискучим досвідом. Будинок Indposhiv Bespoke House розташований на Гончара, 50 та вміщує шоурум і чотири поверхи майстерень.

  Статьи по теме