Христина Соловій: нові образи до синглу “Коала”

Христина Соловій презентує пісню “Коала” - перший сингл з нового, третього за рахунком альбому співачки, який вийде восени 2020 року.

До релізу “Коали” Христина зняла фотосет, кілька образів з якого стали прямою візуалізацією синглу.

Ця фотосесія стала для мене сюрпризом у декількох аспектах. Перший — зйомка не була запланована і зустріч з фотографинею Тетяною Бундзило схожа на музику, яка застає зненацька, але дуже вчасно. Другий — я не бачила образів до самої зйомки і не розуміла, чого чекати, тому просто віддалась ситуації і команді. А це зовсім не притаманно мені, оскільки я люблю все тримати під контролем.

Звісно, образ з піонами — мій улюблений, бо він дуже чуттєвий і це ще одне невипадкове співпадіння – бо стилісти не знали, що у лірик відео на мою нову пісню «Коала» є літаючі шорти, з яких виглядають рожеві квіти.

Я дуже люблю готичний кежуал і часто експериментую з ним у повсякденному житті, тому образ в капелюсі, з веснянками на обличчі і вологими повіками — теж у фаворі. Цей образ еспівзвучний з моїми новими піснями, які вийдуть у новому альбомі цієї осені,

— сказала Христина Соловій про фотосет.

Читайте також: ХРИСТИНА СОЛОВИЙ: «МНЕ ВСЕГДА ХОЧЕТСЯ БЫТЬ АЛЬТЕРНАТИВОЙ»

Христина Соловій: нові образи до синглу “Коала”-Фото 1

“Основний мій меседж — не забувати про вдячність тим, хто розділив із нами частину шляху і найщасливіші миті. Життя коротке, дива скороминущі, а пам‘ять і почуття — вічні.

Це історія про близькість в ідеальних стосунках, які себе вичерпали. Але звучання і настрій пісні — динамічні й життєствердні. Лірик відео було створене в умовах сьогодення, у новому світі, де ми вчимося жити і відчувати один одного, прислухатися і цінувати близькість. А в сюжетах малюнків Аліни Гаєвої ви обов’язково впізнаєте себе”, — додала співачка про пісню та лірик-відео “Коала”.

Христина Соловій: нові образи до синглу “Коала”-Фото 2

Динамічну й життєствердну “Коалу” Христина створила разом із саундпродюсером Павлом Литвиненком, з яким раніше працювала над альбомом “Любий друг”.

“Пісня “Коала” майже одразу заявила про свій саунд. Подальша робота над нею — лише витончені деталі. Павло уважно і мужньо брав до уваги всі мої першочергові ідеї, а саунд, звучання інструментів, він зробив сам. Я спочатку не могла в це повірити, мені здавалося, що треба запросити музикантів. Ми врешті запросили їх, але зробити краще не змогли. Тому все, що ви чуєте у пісні “Коала” — це саундпродюсування Павла Литвиненка”, – розповідає Христина Соловій.

Слова і музика — Христина Соловій
Саундпродюсер — Павло Литвиненко
Мастеринг — Metropolis Studios, London, UK

Слухати пісню на всіх платформах.

[mc_gallery id=603361]

Фото: Тетяна Бундзило
Стиль: Інна Шавкута, Андрій Попов
MUAH: Андрій Кодак, Еліна Михальченко

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также