UA
RU

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років

2021 рік став проривним для хустин — цей аксесуар зайняв почесне місце у гардеробах модниць та селебріті різного віку та гендерної належності. 

Втім, серед СНД-країн цей аксесуар має безліч штапмів. Стереотипи на кшталт “бабусина хустинка, бандана-доярочка і вчителькин шалик” не полишають наших думок — так міцно цей аксесуар вплетений в наше світосприйняття.

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 1

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 2

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 3

Щоб осучаснити сприйняття хустини у сучасному стилі, ми разом з українським брендом NESAMOVYTO зібрали яскравих особистостей, що розділяють нашу любов до хустинок та звернулись до них із пропозицією застилізувати цей аксесуар усіма можливими способами. Мініпроєкт отримав назву #хусткавражає.

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 4

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 5

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 6

Особистості та їх варіанти стилізації:

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 7

Настя Іванічева обирає класичний Babushka style, що прогримів у 2021 завдяки ASAP Rocky. Для того, аби підкреслити національну ідентичність аксесуара, дівчина додала до луку сукню з льону — ніжну, але щедро нагороджену символічними конотаціями української культури.

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 8

Tina Callsense — у вигляді пов’язки на волосся, навіює хіппі-настрій. Для того, аби підкреслити національну ідентичність, дівчина обрала прикраси, задекоровані черемшиною, якій навіть присвячена ціла пісня. А модернова кафа — омаж сучасному вайбові, який навдивовижу гармонійно збігається з естетикою хустки.

Читай также: Гіпершоу «МАСКА»: Цієї суботи канал «Україна» представить 7 нових героїв

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 9

Яна Анохіна продемонструвала найнезвичайніше та нестандартне прочитання класичного аксесуара, який, втім припускає безліч варіацій. Так, дівчина підійшла до завдання з усім запалом, стилізувавши хустку і як нестандартний топ із масивним ланцюгом, замість поясу, і як хустинку на сумочку… Саме така варіація підходів нам вкрай імпонує.

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 10

Саша Агієнко — брутальна байкерка стилізувала хусточку банданою — незмінна та стильна класика. Для того, аби зробити акцент на дикій енергетиці луку, дівчина скомпонувала аксесуар із фланелевою сорочкою в клітинку, кроп-топом та джинсами реперів у стилі 1990-х — вільно та зухвало.

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 11

Анастасія Латишева — хустинка на шию підкреслює витончений образ та виконує роль акцентного аксесуара. Це найкласичніша схема стилізації, проте й вона має право на життя. Елегантність чорного кольору стає лише помітнішою завдяки яскравому та контрастному елементу.

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 12

Євгенія Джигомон — таку стилізацію хустини ми називаємо “Дружина міліонера” — так пов’язати, та відправитися на яхту або борт приватного літака… В такій комбінації сенсів найлогічніше аксесуар виглядає в парі зі стильною сукнею — із рюшами, воланами чи китицями.

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 13

Тетяна Ніколенко (тепер Мурій) — пов’язана на голову хустка розкривається зовсім інакше, коли застилізована зі стриманою сукнею. Навіює настрій 60-х. Аксесуар одразу стає більш грайливим та кокетливим, якщо пов’язати хустку у вигляді стрічки. В такому образі можна легко уявити Джекі Кеннеді десь на відпочинку на узбережжі Нової Англії.

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 14

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 15

Діана Андруник — обрала класичні стилізації шовкової хусточки, тим самим показала що сучасний образ чудово доповнюється акцентним аксесуаром. Лук на ті випадки, коли не хочеться чогось архімодернового, а лише контрастного та грайливого. А ось одягнувши хустку так, як це робили наші прабабусі, Діана одразу отримала більш енергійний та історичний аутфіт.

#хусткавражає: Як українські знаменитості носять наймодніший аксесуар останніх років-Фото 16

Kristina Castillo — наша паризька учасниця проєкту також обрала класичний образ. Маленька чорна сукня не обов’язково має йти в парі лише із перлами. Вважаємо, що навіть Коко оцінила б стилізацію дівчини, захопившись гармонійним переплетінням двох стилістик.

Фотографиня Elen Hmeleva

Статьи по теме