UA
RU

Про жіночність та сексуальність: iam презентує весняну колекцію

Весняна колекція iam – утілення жіночності. Ніжна і делікатна, вона народилася із бентежного передчуття солодкого травневого повітря та довгих роздумів про красу, силу і тендітність жіночих форм. 

Про жіночність та сексуальність: iam презентує весняну колекцію-Фото 1

Працюючи над її створенням, засновниці бренду Марта Романинець та Іра Вітик розмірковували про жіноче тіло та його бажання, прояви жіночності у швидкому ритмі життя, чуттєвість і сексуальність, взаємодію м’якої шкіри з тканинами і одягом, який її торкається.

Ці думки безпосередньо відбилися у речах, легких і невагомих. Цього сезону дизайнерки вперше заграють з прозорими тканинами, приталеними силуетами і незвичними для бренду аксесуарами. Так, у колекції з’являється ніжна напівпрозора сорочка у горошок з опущеною лінією плеча, яка підкреслює жіночу витонченість і тонкість. Щоб надати блузі ще більш нарядності й навіть легкої театральності, дизайнерки оздобили її знімною квіткою з такої ж тканини, яку можна прикріпити та зняти з ворота. 

Саме квітка – уособлення краси, любові та життя – стає центральним символом колекції. У весняному дропі секція аксесуарів представлена двома в’язаними квітами-чокерами, світлою і темною. Створення кожної з таких прикрас вимагає довгих годин кропіткої праці, адже вони збираються вручну майстринями iam. Це вдумливе виробництво, повільне і обережне, наділяє кожну річ своєю унікальною історією про те, як довго і ким вона створювалася. 

Цього сезону дизайнерки свідомо відмовилися від верхнього одягу у звичних відтінках, аби підкреслити, що він може бути не лише функціональним доповненням, але й активною центральною частиною образу. Відтак, особливе місце у новій колекції посідає котоновий тренч, який привертає увагу своїм рожевим кольором, ніжним, ніби весняні квіти. 

Про жіночність та сексуальність: iam презентує весняну колекцію-Фото 2

Про жіночність та сексуальність: iam презентує весняну колекцію-Фото 3

Про жіночність та сексуальність: iam презентує весняну колекцію-Фото 4

Про жіночність та сексуальність: iam презентує весняну колекцію-Фото 5

Від колекції до колекції, команда iam працює зі своїми знаковими силуетами. Бестселер минулих сезонів – костюмні штани з корсетним поясом, який носиться навиворіт, цього сезону виконані з м’якої віскози й котону і представлені у бежевому кольорі, який асоціюється з легкими й романтичними весняними образами. 

Оскільки iam створюється жінками для жінок, які ведуть різні способи життя, мають різну активність і різні запити, засновниці бренду завжди презентують позиції, що будуть абсолютно доречними за будь-якого сценарію. Саме тому у весняній колекції з’являється джинсовий костюм-двійка з куртки та джинсів на високій посадці, виконаний з м’якого котону. Із різною стилізацією та подачею цей універсальний комплект може стати як ідеальним доповненням робочого дня чи ділової зустрічі, так і звичайної прогулянки чи навіть романтичної вечері. 

Зима завжди закінчується, весна завжди настає. Тепло перемагає холод, а любов перемагає все інше. Саме з любов’ю до жіночого тіла, настроїв і характерів, від колекції до колекції команда iam продовжує робити те, що вміє найкраще: одяг, в якому хочеться жити.

Про жіночність та сексуальність: iam презентує весняну колекцію-Фото 6

Про жіночність та сексуальність: iam презентує весняну колекцію-Фото 7

Про жіночність та сексуальність: iam презентує весняну колекцію-Фото 8

Читайте також: МОДНА КОЛАБОРАЦІЯ: TSVITE TEREN Х КОМАНДА ФІЛЬМУ «ПАМФІР» ПРЕЗЕНТУЮТЬ КОЛЕКЦІЮ ПРИКРАС 

Статьи по теме