Імплантація штучного біосумісного волосся: як відбувається нова процедура і кому вона підходить?

Порідіння волосся, як і проблема алопеції загалом торкнеться практично кожного. Варіанти її вирішення можуть бути терапевтичними або хірургічними: напевно кожен чув про трансплантацію волосся. Це хірургічна операція, яка передбачає роботу хірургічної бригади, достатній обсяг донорської зони і досить тривалий період реабілітації. Проте в Україні з’явилася нова методика, яка передбачає трансплантацію не свого матеріалу, а імплантацію біосумісного волосся. Як це відбувається, чого слід очікувати від нової процедури і кому вона підійде, розповість лікар-трихолог Денис Прокопович.

 

ДЕНИС ПРОКОПОВИЧ

Співзасновник клініки hair Help, Президент Всеукраїнської Асоціації Трихологів, офіційний трихолог французького бренду L’Oréal в Україні та регулярний учасник спеціалізованих конференцій та конгресів.

 

 

Тепер можна відповідально говорити про новий метод який зʼявився в Україні , але не трансплантацію свого матеріалу, а імплантацію біосумісного волосся! Звучить як фантастика? Але це вже реальність. Штучне біосумісне волосся виготовляється із сучасних і безпечних інгредієнтів — полімерів 6 класу безпеки. Воно має винятково природний вигляд, широкий діапазон відтінків, 5 видів текстур, а на дотик його не відрізнити від справжнього волосся! 

 

Імплантація штучного біосумісного волосся: як відбувається нова процедура і кому вона підходить?-Фото 2

 

Імплантація замінює інші методи корекції густоти — перуки, шиньйони, нарощування волосся. І звісно має свої показання та протипоказання. Особливо показана така процедура в разі загущення генетично рідкого волосся, за андрогенетичної алопеції, а імплантація на післяопікові та посттравматичні рубці дасть змогу чудово приховати дефект. 

 

Імплантація штучного біосумісного волосся: як відбувається нова процедура і кому вона підходить?-Фото 3

 

Основне питання, яке виникне у багатьох — чому ж не зробити в такому випадку трансплантацію власним волоссям?

Все дуже просто. Кожен з цих методів має місце бути, для кожного є своя точка дотику, свої переваги і недоліки. Імплантація не альтернатива пересадці власного волосся, а метод, який працює паралельно, у співдружності та повазі до «старшого брата»). Візьмемо, наприклад, найпоширеніші випадки, коли пересадка свого волосся стає вже неможливою. Найчастіше це дефіцит волосся в донорській зоні, тобто, щоб пересадити своє волосся, його потрібно взяти з потилиці, а якщо там від природи волосся рідке, або проводилася вже не раз трансплантаційна сесія, ця зона може бути вже непридатна для взяття власного матеріалу. Або інший приклад. Людина публічна, або у кого робочий графік розписаний по годинах і на пів року вперед заплановані бізнес-зустрічі, хоче не випадати зі звичного темпу життя, тоді імплантація буде прекрасною альтернативою, адже метод мало травматичний і не потребує тривалої реабілітації, а слідів маніпуляції не видно.  

 

Імплантація штучного біосумісного волосся: як відбувається нова процедура і кому вона підходить?-Фото 4

 

Безумовно є низка невеликих обмежень після процедури і безумовно є свої ризики. Тому, звісно, вибір цього методу потребує повноцінної консультації лікаря-трихолога та пояснення всіх етапів, нюансів та особливостей процедури. 

У нашій клініці hairHelp ми одні з перших пройшли навчання і взяли в роботу цей метод корекції густини волосся. Я впевнений у перспективності та головне актуальності імплантації штучного волосся і можливостях цього методу вирішити естетичні проблеми наших пацієнтів!

Читати також: ХТО ТАКИЙ ТРИХОЛОГ-РЕАБІЛІТОЛОГ ВОЛОССЯ: МЕЖА МІЖ ВІДНОВЛЕННЯМ І ЛІКУВАННЯМ

Статьи по теме