UA
RU

Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021

Новий світ. Новий сезон. Новий формат.
Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021-Фото 1

Ukrainian Fashion Week No season 2021 відбудеться з 5 по 8 лютого у Мистецькому Арсеналі, у phygital-форматі.

У новому сезоні головна мета організаторів наймоднішої події нашої країни ‒ винайти та використати формат, в якому UFW буде максимально корисна українським дизайнерам у ці особливі часи.

Ukrainian Fashion Week пропонує світові новий цифровий досвід.

Для дизайнерів буде створено повністю обладнаний для зйомок простір, а також буде забезпечено трансляції показів згідно з Програмою UFW, та, на відміну від інших тижнів моди, що також демонструють діджитальні та відеопрезентації брендів, оргкомітет запросить акредитовані видання на знімальний майданчик. У медіа буде можливість отримати власний контент з показів, що буде відповідати саме їхнім унікальним стандартам і форматам.

Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021-Фото 2

Онлайн-трансляція Ukrainian Fashion Week No season 2021 включатиме не лише покази, що будуть відзняті у Мистецькому Арсеналі, а й відео/діджитал-презентації дизайнерів, що були підготовлені брендами для Тижня моди.

Читай также: Таня Робертс жива — “смерть” актрисы оказалась преждевременной 

Онлайн-трансляція Ukrainian Fashion Week No season 2021 відбуватиметься на медіасервісі MEGOGO. Команда MEGOGO – офіційного партнера UFW – візьме на себе забезпечення технічної складової зйомок і трансляції та зробить можливим перегляд показів UFW у високій якості з будь-якої країни світу, навіть для незареєстрованих користувачів.

Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021-Фото 3

Креативним директором трансляції стане Ігор Стеколенко, режисер кіно, режисер fashion, музичних та рекламних відео. Роботи Ігоря були відзначені на багатьох престижних міжнародних фестивалях fashion-фільмів, серед яких Australian Fashion Film Awards та Berlin Fashion Film Festival. Співзасновник студії BURO Creative Lab.

Для шанувальників модної індустрії, які не зможуть потрапити у Мистецький Арсенал цього сезону, медіасервіс MEGOGO запропонує абсолютно безкоштовний перегляд усієї Програми Ukrainian Fashion Week з будь-якого пристрою, який підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інше.

Інноваційний формат Ukrainian Fashion Week No season 2021-Фото 4

Сьогодні ми всі маємо ухвалювати складні рішення і найголовніше ‒ знаходити сили й натхнення для створення нового.

Статьи по теме