UA
RU

Інститут костюма оголосив тему Met Gala-2023: головним героєм балу стане «Гічкок світу моди»

Редагувати переклад
Саме так назвав Карла Лагерфельда куратор Інститута костюма Ендрю Болтон, оголошуючи тему Met Gala-2023. Суперечливий, зухвалий, неприступний та нескінчено креативний німецький дизайнер стане головним героєм однієї з головних fashion-подій планети наступного року.
Інститут костюма оголосив тему Met Gala-2023: головним героєм балу стане «Гічкок світу моди»-Фото 1

Фото: instagram/karllagerfeld

У межах балу буде організовано виставку під назвою «Карл Лагерфельд: лінія краси». Вона проходитиме з 5 травня по 16 липня 2023 року в музеї Нью-Йорка. Буде представлено понад 150 предметів одягу, які охоплюють кар’єру дизайнера як креативного директора Chloé, Fendi, Chanel, його бренду Karl Lagerfeld і його роботу в Balmain і Patou. Тобто на стендах нас очікує все за що ми так любили Карла: костюми з букле та великі перли від Chanel, штучне хутро від Chloé, стьобані сумочки, сукні і багато-багато твіду. На пресконференції, які була присвячена оголошенню теми майбутнього балу, Ендрю Болтон, куратор Інститута костюма зауважив, що було б помилкою ігнорувати любов Лагерфельда до хутра, яке він використовував, створюючи колекції для Fendi наприкінці 1960-х. Щоб уникнути дорікань від природоохоронних організацій, пообіцявав улагодити це питання з PETA: «Ми більше не колекціонуємо хутро, у нас є лише історичні предмети, але вони були такою частиною його спадщини, тому ми включили деякі речі. Я не вірю в цензуру історії, я вірю в її контекстуалізацію«.

Інститут костюма оголосив тему Met Gala-2023: головним героєм балу стане «Гічкок світу моди»-Фото 2

Фото: instagram/karllagerfeld

Кульмінацією виставки стануть 10 образів, які акцентують увагу на іронічній стороні характеру та творчості Лагерфельда.

Таким чином це третій випадок в історії Інститута костюма, коли Met Gala курує шоу, орієнтоване на дизайнера. Після Олександра МакКвіна в 2011 році (який помер у 2010 році) та засновниці японського Comme des Garçons Рей Кавакубо в 2017 році.

Інститут костюма оголосив тему Met Gala-2023: головним героєм балу стане «Гічкок світу моди»-Фото 3

Фото: instagram/karllagerfeld

Читайте також: SMALL TALK: ХУДОЖНИК ТА КОЛАЖИСТ ОЛЕКСІЙ КОНДАКОВ ПРО СПІВПРАЦЮ З BALMAIN 

Статьи по теме