UA
  RU

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store

  Редагувати переклад
  Для дітей віком від двох до десяти років.
  
  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 1
  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 2

  Створювати дитячі речі для Юлії Логвін не вперше — вони вже представлені у рамках базової лінійки бренду та спортивного дропу. Цього разу JUL презентує окрему дитячу колекцію, зроблену в колаборації з мультибрендовим еко концепт-стором MILK KIDS.

  Працюючи над колекцією, Юлія хотіла, аби всі речі у ній могли стати чудовим доповненням до будь-якого дитячого гардеробу та до вже представлених у MILK KIDS колекцій еко брендів. Саме тому весь одяг у ній — мінімалістичний і базовий, практичний у комбінуванні як між собою, так і з більш яскравими принтованими речами. 

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 3

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 4

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 5

  Просторі сукні, сорочки, білизна, брюки-кюлоти і довгі спідниці виконані у теплих пастельних кольорах і лише з натуральних тканин — переважно, бавовни — оскільки органічність та гіпоалергенність матеріалів є головним принципом MILK KIDS. “Цією колаборцією ми несемо важливий для сьогодення меседж — партнерство та підтримка один одного. Ми раді співробітництву MILK KIDS та українського виробника JUL, який створює стильний та комфортний одяг на кожен день.В колаборації втілені всі цінності MILK KIDS — якість, стильна простота та екологічність. Ми впевнені, що колекція вам сподобається та принесе радість та легкість нашим дітям сонячними днями” — коментує співпрацю Альона Масюткіна, засновниця еко концепт-стору MILK KIDS. 

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 6

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 7

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 8

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 9

  Дві сукні в колекції представлені у більших розмірах — XS/S та S/M —  щоб їх могли придбати і мами.

  Вже не вперше JUL заграє з національною тематикою. Так, у дитячій колекції представлені декілька суконь з широкими рукавами, маленькі фартушки і просторі сорочки: “Ці речі схожі на ті, які колись давно носили на Закарпатті. Сукня з широкими рукавами — це така модифікована старовинна українська сорочка. У колекції чітко проглядається національна тема: речі сучасні і мінімалістичні, але мають український акцент”, — розповідає Юлія Логвін. 

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 10

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 11

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 12

  JUL презентує дитячу колекцію у колаборації з MILK KIDS eco concept store-Фото 13

  Колекція доступна з 5 травня на сайті бренду jul.ua та MILK KIDS, а також в MILK KIDS Eco Concept Store за адресою: Комплекс “Торонто-Київ”, вул. Велика Васильківська, 100.

  JUL — український мас-маркет бренд жіночого одягу. У JUL ми абсолютно впевнені, що звичайна біла футболка має коштувати як звичайна біла футболка. Без цього ствердження неможлива наша місія — ми прагнемо, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя. Саме тому кожного дня на своєму власному виробництві ми займаємося створенням одягу високої якості пошиву з адекватною ціною. Пошук балансу першого та другого захоплює нас ніяк не менше, аніж робота над креативною складовою кожної колекції.

  Ми випускаємо дві колекції на рік, робимо сезонні та тематичні дропи. А також маємо постійну лінійку виробів з кашеміру та трикотажу. Засновницею та креативним директором бренду є стилістка Юлія Логвін.

  Всі речі від JUL створюються в Україні.

  MILK KIDS eco concept store — перший в Україні мультибрендовий екомагазин для дітей від 0 до 18 років, створений Оленою Масюткіною. «Style from Birth» — слоган проекту MILK KIDS, який визначає, що з найперших днів життя важливо привчати дітей носити речі, виготовлені з натуральних матеріалів. Cелекція брендів ґрунтується на принципах екологічності, стійкості, етичного виробництва і справедливої ​​торгівлі. Все представлені в MILK KIDS речі виконані лише з органічних гіпоалергенних матеріалів, переважно ручної роботи — вони створені сімейними компаніями з любов’ю і турботою для своїх маленьких дітей.

   

   

   

  Статьи по теме