UA
RU

JUL x GEN.UKRAINIAN: благодійна ініціатива для реабілітації дітей з гарячих точок України

Редагувати переклад

У цей складний час найкраще, що ми можемо зробити — продовжувати працювати, створювати, розвивати та допомагати.

Особливо тим, хто найменш захищений від жахів війни — нашим дітям. Саме з цією метою організацією Gen.Ukrainian було створено Gen.Camp — оздоровчо-освітній табір для психологічної реабілітації дітей з гарячих точок України.

JUL x GEN.UKRAINIAN: благодійна ініціатива для реабілітації дітей з гарячих точок України-Фото 1

Команда JUL приєдналася до проекту: вони створили благодійний шопер, усі кошти з придбання якого буде направлено для надання індивідуальної психотерапевтичної допомоги та лікування дитячих психологічних травм, спричинених війною, у Gen.Camp. Щоб ще більше діток змогли отримати кваліфіковану допомогу, знову радіти життю, мріяти, не боятися темряви та вірити в краще.

Хтось з дітей залишився без батьків, хтось став батьком для братів та сестер і, на жаль, є ще безліч історій, які важко розповідати. Відновлювати майбутнє, допомагати їм потрібно вже зараз.

В ці темні часи важливо бачити і помічати світло. Його кожен бачить по-своєму. Я бачу це світло в дітях. І ми маємо думати вже зараз над тим, якими будуть наші діти, яким буде їхнє психічне здоров’я, особливо якщо вони пережили втрату батьків або інші трагічні історії братів та сестер. Як вони далі будуть жити в соціумі? Якою має бути їх підтримка в соціумі? Я хочу, щоб кожен розумів, що це не соромно, а важливо. Це велика щоденна робота кожного з нас — дбати про теперішнє та майбутнє. Звертатися до спеціалістів, давати знання опікунам чи батькам про психічне здоров’я дітей. Маючи невеликий досвід отримання базової психоаналітичної освіти, знаю, що це дає кращу якість життя, це гігієна психіки,

— Юлія Логвін, засновниця бренду JUL

“Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, я відчула необхідність допомагати та зрозуміла: якщо не можу боротися за кордони нашої країни на фронті, то буду боротися за особисті кордони українських дітей! Так народилося прагнення допомогти, і згодом з’явився проєкт Gen.Camp”, — Оксана Лебедєва, засновниця Gen.Ukrainian.

Читайте також: Авторське переосмислення базових речей з елементами національної символіки: нова капсульна колекція VIKTORANISIMOV

“Війна — травма, безумовно, для всіх українських дітей. Її наслідки в повній мірі ми усвідомимо тільки після перемоги… Зараз я вимірюю свої дні можливістю бути корисною”, — Оксана Шльонська, головна психологиня проєкту.

Долучитися до ініціативи та придбати благодійний шопер можна на сайті jul.ua вже з 1 листопада.

 

_________________________________________________________________________

JUL — український масмаркет бренд жіночого одягу. У JUL ми абсолютно впевнені, що звичайна біла футболка має коштувати як звичайна біла футболка. Без цього твердження неможлива наша місія — ми прагнемо, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя. Саме тому кожного дня на своєму власному виробництві ми займаємося створенням одягу високої якості пошиву з адекватною ціною. Засновницею та креативним директором бренду є стилістка Юлія Логвін, всі речі від JUL створюються в Україні.

Gen.Ukrainian — громадська організація однодумців та меценатів, які об’єдналися, щоб допомогти дітям України. Ініціатива створена, щоб зробити максимум задля подолання психологічних травм у дітей, котрі зіштовхнулись із жахіттями війни. Організаціє займається реабілітацією дітей, які стали свідками вбивств, пережили бомбардування, обстріли, перебували в окупації, зазнали насильства, переживають втрату батьків. А також проводить просвітницьку роботу з батьками та опікунами.

Gen.Camp — оздоровчо-освітній табір для психологічної реабілітації дітей з гарячих точок України.Тут спеціалісти допомагають дітям подолати травму війни та повернути радість дитинства. Табір розташований на мальовничому сході Іспанії. Лікування у таборі безкоштовне, за кошти українських меценатів. Проект під патронатом першої леді України Олени Зеленської.

Статьи по теме