UA
RU

JUL x GUSHKA: новий затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись

Редагувати переклад
Ця зима показала нам, як важливо берегти тепло у собі та ділитися ним зі світом. Нова спільна колекція JUL x GUSHKA — саме про це. Про тепло у всіх його проявах: від обіймів близької людини до затишного шарфа, в який хочеться загорнутися з головою. Ми поєднали сучасні елементи затишку з традиційними ремеслами, аби останні були доступні кожному, хто хоче торкнутися живого звичаю.

JUL x GUSHKA: новий затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись-Фото 1

Бренд вовняних виробів GUSHKA родом з гірського містечка Косів, центру гуцульської культури. Цей регіон здавна вважався відомим центром ткацтва та ліжникарства, де традиції передавалась з покоління в покоління. Від нитки до зрізу готового виробу з верстату — все робиться вручну, жоден процес не є автоматизованим. Це і робить кожен елемент цієї колекції унікальним, живим.

До колекції увійшли предмети одягу, аксесуари та елементи домашнього декору. Ліжник та доріжки, що їх виконано за традиційною українською технологією ткацтва. Довгі барвисті шарфи та в’язані жилетки, нитки для яких робляться вручну майстрами Косівщини.

JUL x GUSHKA: новий затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись-Фото 2

JUL x GUSHKA: новий затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись-Фото 3

JUL x GUSHKA: новий затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись-Фото 4

Родзинка дропу —  пухнасті сумки, що оздоблені дзвониками. Останні — не просто декор. Це справжні мініатюрні дзвоники, що одягають вівцям перед тим, як відправити їх на пасовище. Вони теж виготовлені у Косові. У кожному виробі, кожній деталі відчувається живий дотик людей, що їх створювали.  

Дроп JUL x GUSHKA — про особливі моменти разом, про вечір Різдва, про прагнення ділитися та зробити людей біля себе щасливішими, огорнути їх любов’ю. Він про затишок, який можна відчути лише поруч з найріднішими. А ще про традиції, що нас об’єднують, як ніколи раніше.

Саме таку атмосферу ми прагнули відтворити в відео-кампейні. Про родину, традиції та особливі речі, наповнені теплом. Ми насичили відео духом Карпат, ретельно пропрацювавши навіть шрифт головного напису: це унікальний шрифт, що відтворює локальні вивіски Косівського району.

Всі речі колекції виготовлені зі 100% вовни. Вони стануть влучним подарунком на свята — щоб поділитися своїм світлом, зігріти найдорожчих та закарбувати моменти спільної радості та надії в пам’яті.

JUL x GUSHKA: новий затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись-Фото 5

JUL x GUSHKA: новий затишний дроп про тепло, яким хочеться ділитись-Фото 6

Відео: Андрій Жижко. Ідея та арт-дирекшн: Степан Лісовський та Ольга Малишенко.

Читайте також: POUSTOVIT ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВОРІЧНУ КАПСУЛУ MOONLIGHT 

Статьи по теме