Нова колекція VIL’NA від бренду JULIA GURSKAJA відкидає всі стереотипи та звільняє внутрішню та зовнішню жіночу красу.
Нас так часто заганяють у рамки типового суспільства, і боротися із цим стає з кожним днем складніше. Відповісти усім та заявити про свою рішучу позицію допоможуть образи з нової колекції VIL’NA, дизайнера Юлії Гурської.
Читайте також: NASTASIA KLIMT ПРЕДСТАВИЛА НОВУ КОЛЕКЦІЮ LA FEMME TERRIBLE
Вироби підхоплюють світові подіумні тенденції – прозорі матеріали, які надають жіночності та грації кожній дівчині, романтичні фасони та вишиті квіткові орнаменти, живі та реалістичні.
Колекція VIL’NA наповнена легкими, яскравими сукнями, невагомими костюмами з мережива, сарафанами, прозорими бомберами та розшитими накидками з фатину. Як основа для образу можна використовувати купальники сталевого кольору з люрексу, поєднуючи їх з пишними спідницями або гіпюровими комбінезонами.
Читайте також: 5 STREETSTYLE-ФОТОГРАФІВ, НА ЯКИХ ВАРТО ПІДПИСАТИСЯ
Одними з головних прикрас колекції є вишиті на мереживній тканині ніжні троянди. Вони додають образам загадковості та чарівництва. І дуже тонко перегукуються з колірною гамою – молочним, рожевим та сталевим кольорами.
Зйомка лукбука та відео проходила на території занедбаного Льодового стадіону ВДНГ у Києві.
Моделями були Галина Герасимова – неймовірно чарівна жінка, найдоросліша модель України та професійна модель Таміла Проценко.
Статті по темі:
DIVA 2000: БРЕНД FROLOV ПРЕДСТАВИВ КОЛЕКЦІЮ ВЕСНА-ЛІТО 18
АГРЕСИВНА СЕКСУАЛЬНІСТЬ: БРЕНД AGENT PROVOCATEUR ПРЕДСТАВИВ НОВУ КОЛЕКЦІЮ