Ми розповімо, як поєднувати улюблені принти і не виглядати безглуздо.
Для тих, у кого у гардеробі більше, ніж один чорний колір, знають, як іноді важко підібрати правильну комбінацію відтінків та кольорів. Бувають такі моменти, коли хочеться одягнути сукню в горошок і доповнити його піджаком у поздовжню смужку, але думаємо, що це моветон. Так ось, щоб у вас більше не було сумнівів, ми підготували для вас добірку правил та ідей, як і з чим краще поєднувати різні принти.
Читайте також: ЯК ЗНАЙТИ СВІЙ СТИЛЬ І ЗАЛИШАТИСЯ ВІРНОЮ ЙОМУ
Для того, щоб простіше було орієнтуватися у просторі принтів та текстур, необхідно знати, які взагалі вони існують. Принти діляться на 5 паттернів:
У кожного з них своя історія та свій компаньйон у поєднанні. Але дизайнери використовують особливу схему комбінацій кольорів та принтів, яка дозволяє зробити образ правильним та виграшним. Ось основні з них:
Щоб не помилитися і правильно скомбінувати той принт з іншим, існує ряд правил:
Давайте розглянемо кілька варіантів таких поєднань:
Ми вже писали про те, що цей вид поділяють на два підвиди і поєднуються вони у різних комбінаціях. Взагалі, квіти завжди були присутні на модних подіумах і в гардеробах дівчат. З чим його носити? Квітковий принт точно недоречний у діловому стилі, а ось у casual – те, що потрібно. Ідеальним поєднанням вважається класичне – дрібний квітковий принт як шар, у парі з денімом та піджаком чоловічого крою. З великим принтом потрібно бути обережнішим, він поєднується виключно з нейтральними тонами, які не забирають на себе всю увагу.
Відмінний партнер для квіткового принта – смужка. Багатобарвність і строкатість квіткового блоку відмінно працює з контрастом та геометричністю смужки.
Ще один варіант поєднання – це різні типи квіткових принтів, але із загальною головною основою. Не бійтеся таких комбінацій, вони лише додадуть романтизму у ваш образ.
Також вітається принцип «контрасту патернів». Це означає, що свою квіткову сукню ви зможете доповнити сумкою з леопардовим принтом.
Читайте також: 7 СПОСОБІВ НОСИТИ КОЛЬОРОВІ РЕЧІ, ЯКЩО ВИ ЛЮБИТЕ ЧОРНИЙ КОЛІР
До цього принта прикріпилася погана слава ще в 80-х, коли він асоціювався з вульгарністю. Сьогодні модні дизайнери переглядають свої погляди на тваринне забарвлення та впроваджують його у свої колекції. Щоб не повертатися до надісланих 80-х, тваринний принт потрібно носити дозовано і без фанатизму.
Добре animal print виглядає із чорним кольором: тоді він виглядає благородно.
Ви також можете вводити цей принт в образи з нейтральних кольорів та текстур: білий та бежевий працюють з тваринним принтом у коричнево-жовтих тонах (леопард або тигр), будь-які монотонні глибокі кольори – з чорно-білим принтом (наприклад, зебра, яка чудово поєднується) з глибоким червоним, синім тощо)
Цей принт то йде, то знову повертається, але принцип комбінування залишається тим самим. Головне правило — це не змішувати етнічні принти один з одним, наприклад, африканську з українською, а азіатську зі скандинавською. Але вони гармонійно поєднуються з іншими патернами.
Ідеальний тандем – це етно зі шкірою або замшею, а також із грубими текстурами, наприклад, речами із щільної пряжі.
Ми впевнені, що у вашому гардеробі є хоча б одна річ із геометричним принтом. Ця група принтів по праву вважається базовою, оскільки клітина, смужка і горох набагато універсальніший за інші патерни. Геометричний принт можна поєднувати як з нейтральними речами (особливо ніжними, неконтрастними відтінками, наприклад, бежевими), так і з повнокольоровими речами, а також практично з усіма іншими типами принтів (особливо з дрібною квіткою).
Найчастіше геометричні принти носяться за принципом блоків, тобто, вибираючи блузу в горох, поєднуйте її з річчю однотонного кольору і навпаки.
Також можна комбінувати геометричні принти. Зверніть увагу на смужку та горох, хоча клітину зі смужкою також можна комбінувати в образах.
Читайте також: НЕБЕЗПЕКА: ВСІ ЩО НАМ НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ТКАНИНИ
Ця група принтів вирішує найчастіше завдання додати колірну пляму в образ, і рідко використовується для повних зображень образів. Абстрактні патерни часто використовуються для хусток, шалей та інших аксесуарів, і інтегрувати їх у свій гардероб потрібно виходячи з їхньої колірної основи.
Колірна основа може бути:
Ми вже знайшли у своєму гардеробі кілька вдалих поєднань, а ви?