UA
RU

Китайський актор Ян Ян став амбасадором Valentino

Редагувати переклад

Популярний китайський актор Ян Ян став новим амбасадором італійського Модного дому Valentino. Рекламну кампанію із Яном зняли в Римі. 

Китайський актор Ян Ян - амбасадор Valentino

У родині амбасадорів італійського Модного дому Valentino — поповнення. Відтепер одяг і аксесуари бренда рекламуватиме популярний китайський актор Ян Ян. Valentino вже опублікували світлини із нової кампанії, яку було знято в штаб-квартирі бренда в Римі. Ян Ян представив образи із колекції Pre-Fall 2023. А також головний аксесуар сезону — сумку Rockstud23, яку рекламує акторка Флоренс П’ю

Китайський актор Ян Ян - амбасадор Valentino

Креативний директор Valentino П’єрпаоло Піччолі радіє новому амбасадорові: 

«Мій діалог з Яном — діалог культур та поколінь, а ще мультидисциплінарний діалог. Це повний досвід різноманітності та взаємної оцінки. Його талант конкретно пов’язаний з людськими емоціями, і я дуже це ціную».

Ян Ян — один із найпопулярніших молодих акторів Китаю. Найбільш відомий головною роллю у китайському серіалі «Сон у червоному теремі», знятому за класичним романом Цао Сюеціня. Ян — не новачок у світі моди і краси. Він був обличчям L’Oréal, CeraVe, Dunhill, Bulgari. Ян Ян цінує нове партнерство:

«Яскрава індивідуальність і неповторна естетика Valentino завжди приваблювала мене. І мене щоразу дивують унікальний талант і відчуття моди П’єрпаоло Піччолі».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Valentino

Читайте також: СКАРЛЕТТ ЙОГАНССОН ЗНЯЛАСЯ У НОВІЙ РЕКЛАМНІЙ КАМПАНІЇ PRADA