UA
RU

Нова колаборація: Burberry і резиденція Чарльза ІІІ Highgrove Gardens

Редагувати переклад

Британський бренд Burberry і приватна резиденція короля Чарльза ІІІ і королеви Камілли Highgrove Gardens представили нову модну колаборацію. 

Нова колаборація: Burberry і резиденція Чарльза ІІІ Highgrove Gardens-Фото 1

Burberry знову співпрацюють з Highgrove Gardens — приватною резиденцією короля Чарльза ІІІ і королеви Камілли. Цей будинок закритий для публіки. Але з квітня по жовтень для відвідувачів відкривають сади. Це — унікальне місце, яке Чарльз і Камілла називають своїм натхненням. Сади Highgrove Gardens створювали протягом 40 років. Вони були спроєктовані так, щоб тішити око та водночас знаходитися в гармонії з природою.

Нова колаборація: Burberry і резиденція Чарльза ІІІ Highgrove Gardens-Фото 2

Минулої весни Burberry спільно з Highgrove Gardens випустили шовкову хустку на честь коронації Чарльза ІІІ. Цього разу представили чотири шовкові хустки. Всі вони натхненні дикими квітами, які ростуть на галявинах парку. Ботанічні узори створила британська художниця, випускниця Royal Drawing School Холлі Міллс. Зокрема, тут зображені й улюблені квіти Чарльза ІІІ — дельфінії. 

Нова колаборація: Burberry і резиденція Чарльза ІІІ Highgrove Gardens-Фото 3

Хустки виготовлені в Італії з найтоншого органічного шовку, края — закручені і підшиті вручну. Розміри хусток — 48 на 48 см та 90 на 90 см. Ціни: 120 і 370 фунтів. Кошти з продажі турів і сувенірної продукції у Highgrove Gardens йдуть на підтримку благодійного фонду Чарльза ІІІ The King’s Foundation. 

Нова колаборація: Burberry і резиденція Чарльза ІІІ Highgrove Gardens-Фото 4

Нова колаборація: Burberry і резиденція Чарльза ІІІ Highgrove Gardens-Фото 5

Нова колаборація: Burberry і резиденція Чарльза ІІІ Highgrove Gardens-Фото 6

Нова колаборація: Burberry і резиденція Чарльза ІІІ Highgrove Gardens-Фото 7

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Highgrove Gardens

Читайте також: НОВА КОЛАБОРАЦІЯ: TIFFANY & CO. ТА СУЧАСНИЙ ХУДОЖНИК ДАНІЕЛ АРШАМ

Статьи по теме