UA
  RU

  Колекція нагрудних хустинок від Indposhiv. На створення принтів надихнули воєнні фотографії, які пам’ятає кожен українець.

  Український бренд Indposhiv створив благодійну колекцію нагрудних хустинок на тему війни, яку розв'язала росія проти України. Принтами до колекції стали воєнні фото, які пам'ятає кожен українець.

  INDPOSHIV 5


  Український бренд Indposhiv створив благодійну колекцію нагрудних хустинок з принтами української художниці Tinna Tihonenko @tihotak на тему війни, яку розв’язала росія проти України. До колекції увійшло три хустини. На першій хустинці — зруйнований будинок, без стіни, але із елементом віри у те, що Україна переможе і залатає цю рану «вишиванкою». На другій — епізод з підірваним мостом у Ірпені, яким мали евакуювати мирне населення. На третій — момент прощання людей на залізниці, які можливо, більше ніколи не побачаться.
»Кожен із персонажів ілюстрацій — це Український Герой, якого ви зможете носити під серцем.», — додають автори колекції.

  INDPOSHIV 6


  INDPOSHIV 2

  INDPOSHIV

  INDPOSHIV 7


  «Ніхто не забуде цей трагічний час війни, яка охопила Україну. Дропом хустинок «March 2022» ми розпочинаємо колекцію «Війна в Україні» і запрошуємо вас долучитися до збору коштів на підтримку волонтерів, які допомагають рятувати людей із гарячих точок. З кожної хустинки 500 грн ми передаємо волонтерам із Маріуполя.», — зазаначено на Інстаграм-сторінці бренду. 

  Вартість кожної хустинки — 2000 гривень. Усю колекцію з трьох хустинок можна придбати за 5000 гривень.

  Фото та текст: Інстаграм-сторінка @indposhiv_official  Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДИЗАЙНЕРИ В ВІЙНУ: DZHUS

  Статьи по теме