UA
  RU

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році

  Та, звичайно, ті ювелірні дрібнички чи предмети мистецтва, які буде задоволена отримати в подарунок майже кожна жінка.

  Процес вибору подарунків часом може бути не просто головним болем, а справжньою каторгою. Хоч для того, аби здобути бажаний презент, і не потрібно плисти голіруч через Босфор. Тому у нас завжди є поряд список із безпрограшних подарунків, які можна легко придбати в останню хвилину, і які задовольнять найвимогливіші смаки. Для чоловіків номером один у “каталогу подарунків останньої митті” завжди були, є і будуть прикраси. Тож, розповідаємо, які саме тренди панують у сфері ювелірного мистецтва, аби ви вже зараз почали натякати своїм партнерам чи родичам, які саме прикраси варті інвестицій. 

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 1

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 2

  Laura Lombardi, Paco Rabanne, Isabel Marant

  Браслети з 1970-х 

  Звичайно, мова йде про браслети із шармами, які багато років тому стали популярними завдяки бренду, чию назву ви всі знаєте і без наших підказок. У 2022 році актуальним й досі залишається тренд на подібні прикраси, проте вже із ретро-акцентом. Так, якщо ви хочете інвестувати у гідну річ, зверніть увагу на ювелірні тенденції 1970-х. Браслети із шармами — ностальгічна прикраса, якими вже декілька сезонів надихаються фешіоністи. 

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 1

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 4

  Loren Stewart, Alison Lou, Yvonne Leon

  Сигнет 

  Зазвичай, подібні прикраси обирають чоловіки, проте як на нашу думку, варто позбавитися навіть від дріб’язковіших шовіністичних натяків у модній індустрії. Печатка — універсальна прикраса унісекс, яка й справді є непоганою інвестицією на майбутнє. Покоління Z вже зараз купляє сигнети, аби відчувати себе ще більше сильними та незалежними. 

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 1

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 6

  Charms Company, Bottega Veneta, Amina Muaddi

  Кільця з акцентним камінням 

  В індустрії ювелірного мистецтва тренди тримаються набагато довше, аніж у fashion-сегменті. Тому, коли певні прикраси стають модними, дороги назад вже не існує. На противагу інфантилізму у ювелірній галузі, представленому пластиковими дрібничками, популярними стають розкішні прикраси із акцентним камінням. Якщо вже й витрачати гроші на ювелірні тренди, то лише на ті, які в майбутньому будуть чогось варті у всіх ймовірних сенсах слова. 

  Читай также: Small Talk: Катерина Філюк,  кураторка проєкту «Заземлення»

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 1

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 8

  Loren Stewart, Timeless Pearly, Rosantica

  Кольорове каміння 

  Якщо прикраси ви сприймаєте як привід розважитися, зарядитися позитивним настроєм чи продемонструвати свою індивідуальність, вам точно сподобається тренд на райдужні відтінки. Актуальними є усі види кольорового каміння — використовуйте їх у безлічі можливих форм. Ланцюжок зі здоровенним сапфіром, кафи із смарагдами чи буржуазні шандельери із топазами — обирайте лише на свій смак. 

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 1

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 10

  Brent Neale, Sarah&Sebastian, Fox&Bond

  Зодіакальне ювелірне мистецтво 

  Це саме той “дитячий” тренд, який має прийти на заміну пластиковим прикрасам у вигляді спіралей чи ланцюжкам із бісером. Останнім часом попит на зодіакальні медальйони чи будь-які інші акценти в межах теми збільшився на 30%. Цікаво, що саме посприяло новому співвідношенню, проте нас влаштовує свіжий тренд. Новим його точно не будеш називати, але веселим, індивідуалістичним та автономним — безперечно. 

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 1

  Корисна звичка: 6 прикрас, в які варто інвестувати у 2022 році-Фото 12

  Otiumberg, Charms Company

  Прикраси на ім’я 

  Схожа ситуація, як із зодіакальним трендом, трапилася й з прикрасами “на ім’я”. Напередодні виходу продовження серіалу “Секс у великому місті” ланцюжки із кулонами у вигляді повних імен чи просто їх перших літер стали надзвичайно популярними. Тож, користуємося можливістю та інвестуємо у ювелірні шедеври, які будуть презентувати саме вас. Не варто вважати подібні акценти запрошення до знайомства із першим-ліпшим. Це лише прояв вас самих та нічого іншого. 

   

   

  Статьи по теме