UA
  RU

  Королева Йорданії, Ранія, з’явилася у виробі українського бренду BEVZA під час офіційного візиту

  Королева Йорданії, Ранія аль-Абдалла, здійснила свій перший офіційний візит у 2022 році. Вона прибула до міста на північному заході країни, Аль-Солт, для зустрічі з молодіжними ініціативами та культурними організаціями.


  Королева Йорданії, Ранія, з’явилася у виробі українського бренду BEVZA під час офіційного візиту-Фото 1

  Для свого візиту королева обрала лаконічний аутфіт, який складався із білого пальто-сорочки українського бренду BEVZA. Пальто з осінньо-зимової колекції BEVZA прикрашене знаковою деталлю – трикутником на місці кишені, що уособлює традиційну українську платку. Образ Ранія доповнила темно-синіми джинсами та чорними кросівками.


  Читай также: Кейт Миддлтон — 40 лет: Как герцогиня отдала дань уважения принцессе Диане и Елизавете II в день рождения 

  Королева Йорданії, Ранія, з’явилася у виробі українського бренду BEVZA під час офіційного візиту-Фото 2

  Її Величність зустрілася із засновниками культурних організацій та дізналася про ініціативи, спрямовані на збереження культурної спадщини міста Аль-Солт, а також запропонувала програми навчання та підвищення обізнаності з питань освіти.


  Королева Йорданії, Ранія, з’явилася у виробі українського бренду BEVZA під час офіційного візиту-Фото 3

  Королева відвідала історичні місця, такі як базар у центрі Аль-Хадер, де місцеві художники та виробники продають товари та вироби ручної роботи, такі як прикраси, подушки та інші предмети. Королева Ранія також поговорила з ремісниками, похваливши їх за наполегливу працю та цілеспрямованість.

  Статьи по теме
  x
  x