UA
RU

Крістофер Реберн став креативним директором Napapijri

Редагувати переклад

Італійський бренд Napapijri призначив першого креативного директора. Ним став британський дизайнер Крістофер Реберн.

Крістофер Реберн - креативний директор Napapijri

Британський дизайнер Крістофер Реберн призначений креативним директором італійського преміального бренда Napapijri, який належить корпорації VF Corporation. Napapijri був заснований у 1987 році. Крістофер Реберн став першим креативним директором в історії бренда. На думку керівництва, ця посада необхідна для того, щоб визначати правильні орієнтири і бачення:

«Мати креативного директора — це як мати куратора бренда».

Крістофер Реберн відомий своєю прихільністю до сталої моди і екологічних матеріалів. 

«Для мене велика честь приєднатися до Napapijri в якості креативного директора. ⁠Я захоплений створенням автентичних, функціональних і відповідальних дизайнів, які включають інноваційні матеріали та продукти. Napapijri — це бренд, який справді втілює ці якості. Я радий працювати з командою та досліджувати неймовірний архів Napapijri. Він сягає початку створення бренду в 1987 році та містить неймовірну кількість деталей та інновацій. Разом ми покращимо наші продукти за допомогою сучасності, функціональної моди та цифрових інновацій. Мета — забезпечити цей підхід в кожній творчій точці дотику для спільноти Napapijri та за її межами», — заявив Крістофер Реберн. 

Перша спільна капсульна колекція Napapijri і Реберна буде представлена у сезоні Весна-Літо 2025. А перша повна колекція для чоловіків і жінок — у сезоні Осень-Зима 2025.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Napapijri

Читайте також: ШОН МАКГІРР — НОВИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР ALEXANDER MCQUEEN

Статьи по теме