UA
RU

Ксенія Мішина стала обличчям нової лінійки парфумів TTA від Avon

Редагувати переклад

Акторка театру і кіно та зірка популярних телешоу підписала ексклюзивний контракт із світовим косметичним брендом. У січні 2021 парфумерний бренд №1 від компанії Avon оголошує про партнерство з акторкою театру і кіно Ксенією Мішиною. Ксенія стане обличчям нових ароматів від парфумерного бренду “Today. Tomorrow. Always” компанії Avon, відзначеної нагородою “Бренд року”*

Ксенія Мішина стала обличчям нової лінійки парфумів TTA від Avon-Фото 1

Акторка та зірка найпопулярніших шоу на українському телебаченні взяла участь в ексклюзивній зйомці для квітневого каталогу Avon.

Ксенія Мішина відзначила, що співпраця з брендом Avon переплітається з її особистою філософією:

“Синергія між чуттєвістю, сміливістю та окриленістю від кохання, які лягли в основу лінійки ароматів Today. Tomorrow. Always від Avon, повністю імпонують моїй місії та ставленню до життя. 
На сцені, перед камерою і в житті для мене важливо з головою пірнати у відчуття, щоразу пізнавати себе та відкриватися по-новому. Аромати TTA від Avon закохують у себе з перших секунд і занурюють у чуттєвий квітково-фруктовий світ. 
Я щаслива, що вони дозволять мільйонам українських жінок надихатися та відчувати себе коханими“.

До нової лінійки ароматів Avon “Today. Tomorrow. Always”, обличчям яких стала Ксенія Мішина, увійшла низка квіткових ароматів ТТА та новий аромат «This Love».

Ксенія Мішина стала обличчям нової лінійки парфумів TTA від Avon-Фото 2

“Ми вважаємо даний альянс максимально вдалим та органічним, адже в основу позиціювання парфумерного бренду TTA закладено кохання та найромантичніші почуття, а Ксенія уособлює прагнення бути коханою та сміливо вирушати на пошуки любові свого життя. 
Спираючись на дослідження, яке було проведено компанією Avon у 2020 році, ми дізнались, що для українських жінок поняття щасливої родини означає взаємоповагу та любов і лише 57% прирівнюють свою сім’ю до ідельаної. 
Сподіваємось, аромати ТТА та неймовірна харизма Ксенії Мішиної надихнуть жінок на пошуки гармонії у своєму житті та відкриють їм нові можливості бути коханими та щасливими“,

— прокоментувала альянc генеральна директорка Avon Україна та Грузія Єлизавета Коробченко.

Каталог із Ксенією на обкладинці з’явиться в Україні 1 квітня 2021, одночасно з виходом нової лінійки парфумів “Today. Tomorrow. Always”.

Більше подробиць — на офіційному сайті my.avon.ua

*Кращий бренд року 2020 у категорії «Б’юті-сфера», в номінації «Бездоганна репутація»,
загальноукраїнський конкурс ПП «Гільдія брендів», квітень 2020

Статьи по теме