“La Femme Fatale” весняний дроп від бренду STRELNYKOVA

Редагувати переклад

Бренд STRELNYKOVA презентує нову весняну колекцію  «La Femme Fatale», яка втілює в собі вишуканість та витонченість, притаманні паризькій моді.

“La Femme Fatale” весняний дроп від бренду STRELNYKOVA-Фото 1

“La Femme Fatale” весняний дроп від бренду STRELNYKOVA-Фото 2

Романтична аура Парижу надихнула дизайнера Ксенію Стрельникову підкреслити жіночу вроду та внутрішню силу сучасної жінки завдяки елегантному поєднанню розкішних тканин, елементів вишивки та бездоганних ліній крою.

Перлиною колекції є корсет з оксамиту оздоблений тендітним мереживом, камінням та ручною вишивкою, що м’яко огортає жіночні форми, створюючи навколо атмосферу загадковості та привабливості.

“La Femme Fatale” весняний дроп від бренду STRELNYKOVA-Фото 3

“La Femme Fatale” весняний дроп від бренду STRELNYKOVA-Фото 4

“La Femme Fatale” весняний дроп від бренду STRELNYKOVA-Фото 5

Елементи вишивки, що прикрашають декольте чорної вечірньої сукні додають колекції неповторності та розкішного шарму, притаманному героїні бренду STRELNYKOVA

Для бренду важливою місією було підкреслити не тільки зовнішню красу жінки, але і віддзеркалити її внутрішню силу, стан та впевненість, які роблять  її непереможною в будь-якій ситуації. Образи цієї  колекції втілюють в собі гармонію між стилізованою елегантністю та виразною сексуальністю, яка завжди привертає погляди і залишає незабутнє враження.

 
Статьи по теме