UA
RU

Леа Сейду, Джастін Тімберлейк, Кейт Бланшетт і інші зірки у рекламі Louis Vuitton

Редагувати переклад

Louis Vuitton випустили другу частину спільної колекції з японською художницею Яйої Кусамою. У новій рекламній кампанії знялися співак Джастін Тімберлейк, акторки Кейт Бланшетт, Леа Сейду, Чон Хо Йон, Чжоу Дун’юй, тенісистка Осака Наомі.

Леа Сейду, Джастін Тімберлейк, Кейт Бланшетт і інші зірки у рекламі Louis Vuitton-Фото 1

Яскраві малюнки легендарної японської художниці Яйої Кусами прикрасили знакові речі французького Модного дому Louis Vuitton — сумки, одяг і взуття.

Яйої Кусама — одна з найвпливовіших сучасних художниць світу. Її твори відразу впізнаються. Найбільш культовий мотив Кусами — горшок і цяточки. Саме вони представлені в її ранніх роботах. Фірмові цяточки з’являються всюди — у картинах, скульптурах, інсталяціях, перформансах.

Леа Сейду, Джастін Тімберлейк, Кейт Бланшетт і інші зірки у рекламі Louis Vuitton-Фото 2

Ще один фірмовий мотив художниці — гарбузи. Яйої Кусама зізнається, що гарбузики її зачаровують своєю формою і гумористичним характером. А найголовніше — вони допомагають перенестися у дитинство. 

Леа Сейду, Джастін Тімберлейк, Кейт Бланшетт і інші зірки у рекламі Louis Vuitton-Фото 3

Для другої частини спільної колекції з Louis Vuitton Кусама обрала улюблені гарбузи і цяточки. Яскраві малюнки нанесли на речі за допомогою струменевого друку. 

Леа Сейду, Джастін Тімберлейк, Кейт Бланшетт і інші зірки у рекламі Louis Vuitton-Фото 4

Також колекційні речі прикрашають психоделічні фігурні квіти Кусами. Майстри Louis Vuitton доповнили їх технікою маркетрі, яка немов оживляє малюнок.

Леа Сейду, Джастін Тімберлейк, Кейт Бланшетт і інші зірки у рекламі Louis Vuitton-Фото 5

Ще один мотив у колекції — намальовані обличчя, що повторюють образи із серії Яйої Кусами My Eternal Soul, яка з’явилася в 2009-му. Їх кравці «оживили» за допомогою вишивки та ворсових латок.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Louis Vuitton

Читайте також: ЗІРКИ НА ПОДІУМІ: КОЛЕКЦІЯ BOSS ВЕСНА 2023

 

 

Статьи по теме