LUVI представили ексклюзивний дроп для паризького концепт-стора ITEMS 

Редагувати переклад
На честь старту співпраці з паризьким бутіком ITEMS український бренд LUVI розробив святковий лімітований дроп. Для дизайнерок Людмили Седляр та Вікторії Заграфової колекція стала своєрідним "back to basics" – поверненням до власного спадку і улюблених напрацювань. Тому й основним матеріалом стали паєтки – з сяючими фактурами LUVI працюють давно, насамперед у своїх численних роботах з артистами шоу бізнесу.

LUVI представили ексклюзивний дроп для паризького концепт-стора ITEMS -Фото 1

До лімітованого дропу увійшли шість речей, натхненних гучними вечірками 1970-х: боді, кейп та сукні. Сукня-сорочка складається з двох частин: зав’язаної на вузол міні-спідниці та наче поспіхом вправленої в неї чорної сорочки. Невагома сітка боді дає відчуття контуру вздовж оголеного тіла, яке прикривається тільки контрастними кишенями та манжетами з паєток. Маленька чорна сукня з тонкими бретелями та шовковим бантом-шлейфом з оголеною спиною – тендітний та водночас фатальний образ. “Нам дуже подобаються банти, шарфи, шлейфи – це так шикарно і сумно, трагічно і водночас святково!”

LUVI представили ексклюзивний дроп для паризького концепт-стора ITEMS -Фото 2

LUVI представили ексклюзивний дроп для паризького концепт-стора ITEMS -Фото 3

Сукня “post break-up dress» стала ремейком сукні LUVI 2013 року – тоді вся колекція була створена із сітки та шовку. Лінія талії має форму перевернутого серця – як на логотипі LUVI, а верх сукні створений з прозорої сітки. “Побачити її неможливо, якщо не зачепитись оком за деталі з паєтки – завдяки ним вона “існує”. Якби це було можливо, то ми б залишили голий дівочій торс, як в античних статуях” – пояснюють LUVI.

LUVI представили ексклюзивний дроп для паризького концепт-стора ITEMS -Фото 4

LUVI представили ексклюзивний дроп для паризького концепт-стора ITEMS -Фото 5

LUVI представили ексклюзивний дроп для паризького концепт-стора ITEMS -Фото 6

Читайте також: CHANEL ПРЕДСТАВИЛИ КОЛЕКЦІЮ MÉTIERS D’ART 2023/24 У МАНЧЕСТЕРІ 

Статьи по теме