UA
RU

Луїза Троттер стала новим креативним директором Carven

Редагувати переклад

Модний дім Carven оголосив про призначення нового креативного директора. Їм стала британська дизайнерка Луїза Троттер.

Луїза Троттер новий креативний директор Carven

Луїза Троттер, новий креативний директор Carven

Раніше Луїза Троттер займала посаду креативного директора французького бренду Lacoste. Дизайнерка прокоментувала нове призначення:

«Для мене велика честь написати нову главу для Carven — молодіжного французького будинку, який, на мою думку, втілює дух свободи, радості та впевненої жіночності. Я поважатиму спадщину мадам Карвен і створюватиму одяг з новою простотою — цілеспрямованою, красивою, доброю щодо людей та довкілля». 

Марі-Луїза Карвен-Грог відкрила свій дім у 1945 році. Ательє спеціалізувалося на одягу для жінок маленького зросту. Через свій невеликий зріст — 1,55 м — мадам Карвен завжди було непросто придбати гарні вбрання, тож вона вирішила створювати свої. Дім Carven знайшов своїх прихильників і став популярним.

Карвен померла у 2015-му у віці 105 років. У 2018-му французький бренд придбала китайська група Icicle. Протягом кількох років Модний дім Carven залишався без дизайнера, допоки не знайшли Троттер. Генеральний директор Шона Тао пояснила вибір:

«Луїза Троттер — ідеальний кандидат для того, щоб відродити дім Carven. Вона — талановитий дизайнер. Має переконання та знання, щоб створювати одяг, який має значення. Розуміє те, що сьогодні означають розкіш та спортивний одяг. Я вірю, що її цінності та відкритість зможуть привести цей Модний дім з 70-річною історією на нове захоплююче місце».

Луїза Троттер покаже свою першу колекцію Carven Весна-Літо 2024 під час Тижня моди у Парижі цього вересня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Carven

Читайте також: КРАСА БЕЗ ВІКУ: ЯК ПРИПИНИТИ ЕЙДЖИЗМ ТА ЗВІЛЬНИТИСЬ ВІД СТЕРЕОТИПІВ 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статьи по теме